Laukiamiausioje mados fiestoje ​„Fashion​ ​Bazaar“​ ​ ​nemokamos​ ​stiliaus​ ​konsultacijos

Spalio 19-21 dienomis visus mados ir stiliaus mylėtojus į vieną bendrą erdvę sukvies mados mugė „Fashion Bazaar”, kurios metu lankytojai galės ne tik įsigyti įvairių grožio prekių, namų dekoro detalių, originalių drabužių ar aksesuarų, bet ir pasinaudoti ypatinga​ ​mugės​ ​naujove​ ​ ​nemokama​ ​įvaizdžio​ ​konsultacija.

Renginio organizatoriai džiaugiasi, ​kad šiemet bendradarbiaudami su „StiliuSOS” stiliaus konsultantais lankytojams galės pasiūlyti ypatingą paslaugą asmeninę stiliaus konsultaciją: „Šaltajam sezonui prasidėjus skubame atnaujinti garderobą, tačiau ne visuomet nusiperkame drabužius ir aksesuarus, kurie mums išties tinka. Todėl neretai net ir turėdami pilną spintą rūbų nežinome, kaip rengtis.

Su šia problema padės susitvarkyti profesionalūs stiliaus konsultantai. Jie patars, kaip susikurti tinkamą įvaizdį bei individualų stilių, leis geriau pažinti save ir drabužius. Ši stiliaus konsultacija tai unikali mugės naujovė ir nemokama dovana renginio lankytojams. Labai tikimės, kad stilistų patarimai padės kiekvienam mugės lankytojui išsirinkti ir įsigyti idealiai tinkančius drabužius bei aksesuarus.”​, džiaugėsi dizainerė​ ​ir​ ​UAB​ ​„Inži​ ​Group”​ ​vadovė​ ​Ingrida​ ​Rutkauskaitė​​Naujokė.

Trečius metus iš eilės ​„Fashion Bazaar” mugė vyks ​didžiausios Baltijos šalyse mados ir tekstilės „Baltic Fashion & Textile“ parodos metu. Čia renginio lankytojai atras daugybę lietuviškų drabužių, aksesuarų, namų interjero detalių kūrėjų bei grožio produktų gamintojų. Nuostabius kvapus namams ir sau išbandyti pakvies „FumParFum” prekinio ženklo įkūrėjas, radijo laidų, renginių vedėjas ir TV projektų dalyvis Aistis Mickevičius. ​„Kristi Andress” mados namai aprengs ir papuoš elegantiškų drabužių bei aksesuarų ieškotojus. ​Modernius avangardinio stiliaus drabužius pristatys ​miniatiūrinio mados ženklo steigėja Diana Paukštytė, o drabužių​ ​kūrėja​ ​Lilija​ ​Larionova​ ​pakvies​ ​įsigyti​ ​stilingų​ ​rūbų​ ​rudens​ ​​ ​žiemos​ ​sezonui.

„Fashion Bazaar” mugėje bus galima įsigyti tik kruopščiai atrinktų mados kūrėjų gaminius ir su profesionalių stilistų pagalba papildyti​ ​savo​ ​garderobą​ ​naujais​ ​ir​ ​madingais​ ​drabužiais.

Renginys vyks „Litexpo“ parodų ir kongresų centre. Kartu jos po vienu stogu sukvies daugiau nei
400​ ​dalyvių​ ​iš​ ​25​ ​pasaulio​ ​šalių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis