Dvynės: aktorė Zooey Deschanel - it iš akies traukta Katy Perry(FOTO)

Po „Oskarų“ teikimo ceremonijos žvaigždės susirinko kasmetiniame „Vanity Fair“ vakarėlyje. Čia elegantiškas suknias išmainiusios į žaismingesnes jos linksminosi iki paryčių. Šį kartą pro akis nepraslydo aktorė Zooey Deschanel, jos įvaizdis pasirodė kažkur matytas.

Vienos labiausiai dėl panašumo lyginamų žvaigdžių pramogų pasaulyje – aktorė Zooey Deschanel ir dainininkė Katy Perry. Ir ne veltui: abi garsenybės turi išvaizdos panašumų, joms artimas nuotaikingas stilius.

Neseniai vykusiame „Vanity Fair“ vakarėlyje aktorė Z. Deschanel pasipuošė taškeliais ir gėlėmis marginta mados namų „Oscar de la Renta“ suknele iš 2014 m. pavasario ir vasaros kolekcijos. Panašią suknelę iš tos pačios kolekcijos „American Music Awards 2013“ vilkėjo atlikėja K. Perry, tik ši buvo tamsi, be laiptuotų sluoksnių.

Katy Perry, Zooey Deschanel
Katy Perry, Zooey Deschanel
Sipa Press, Reuters/Scanpix nuotr.

Garsenybių įvaizdžiai panašūs ne tik suknelėmis, bet ir makiažu, šukuosenomis. Ir viena, ir kita prie taškuotų „Oscar de la Renta“  suknių derino garbanas ir išraiškingas akis. Ar tai atsitiktinis sutapimas, ar Zooey iš tiesų „Vanity Fair“ vakarėliui idėjų sėmėsi iš bemaž prieš pusę metų pademonstruoto K. Perry įvaizdžio.

Zooey Deschanel
Zooey Deschanel
Reuters, AP/Scanpix nuotr.

Zooey Deschanel
Zooey Deschanel
Reuters, AP/Scanpix nuotr.

Katy Perry
Katy Perry
SIPA, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Katy Perry
Katy Perry
Sipa Press/Scanpix nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis