Nevyriška? Sukurtos tamprės specialiai vaikinams(FOTO)

Užsienyje „gimusios“ ir Lietuvoje greitai išpopuliarėjusios tamprės arba „leggingsai“ jau seniai išsikovojo vietą daugelio merginų spintose. Ypač patogi kelnių alternatyva puikiai tinka kasdienai, tiek, priderinus puošnesnius aksesuarus, ir vakarėliui.

Tačiau iki šiol tamprės buvo tik merginų privilegija, kuris vaikinas ryžtųsi dėvėti tokias aptemptas kelnes? Pasirodo, vaikinams daugiau patogumo atsisakyti neteks: Didžiojoje Britanijoje pradėtos gaminti tamprės vaikinams, pavadintos „meggings“. Britams Luke'ui Shipley'iui ir Tomui Huntui idėja sukurti tampres vaikinams kilo po vieno vakarėlio, kurio metu vaikinams teko dėvėti merginų tampres ir jie jautėsi itin nepatogiai.

„One Direction“ narys Harry Styles taip pat ištikimas itin aptemptoms kelnėms
„One Direction“ narys Harry Styles taip pat ištikimas itin aptemptoms kelnėms
Vida Press

Po to vakarėlio dizainerių galvoje ir ėmė suktis mintis apie specialiai vaikinams pritaikytas spalvingas tampres. Geometrinėmis figūromis puoštų tamprių idėja buvo įkvėpta tokių įžymybių kaip Russellas Brandas ir Justinas Bieberis, kurie mėgsta tiek scenoje, tiek gatvėje dėvėti itin aptemptas kelnes. Vaikinams skirtos tamprės ypatingos dar ir tuo, kad nugarinėje dalyje turi kišenes, kurių merginoms skirtos tamprės paprastai neturi.

Vienos vaikinams skirtų tamprių poros kaina - apie 100Lt, jas galite apžiūrėti oficialiame puslapyje
ČIA


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis