Seksualu ar vulgaru? Drąsiausi jaunųjų žvaigždžių derinukai(FOTO)

Šiandien galybė jaunų garsenybių scenoje demonstruoja ypač atvirus kostiumus – juk pramogų pasaulyje konkurencija begalinė, o kūnu pritraukti dėmesį kur kas lengviau nei talentu. Tačiau ar jaunosios žvaigždės atviromis iškirptėmis ir giliais skeltukais dar neperžengė ribų?

Viena drąsiausių pramogų pasaulio nuogalių galime vadinti Miley Cyrus. Šiai atlikėjai apsivilkti iš tinklo nertą palaidinę be liemenėlės ar ant scenos demonstruoti kelnaites su juostele – vieni juokai, bet vis dažniau Miley plakama piktų liežuvių dėl vulgaraus įvaizdžio. Jos pamėgti lateksiniai drabužiai, triko ar maudymosi kostiumėlius primenantys sceniniai apdarai jau nekelia susižavėjimo, veikiau skatina mintis, jog popžvaigždė nebežino, kaip išsilaikyti populiarumo viršūnėje.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
AFP/Scanpix nuotr.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Demonstruodama atvirą kūną ne mažiau dėmesio sulaukia ir kita garsenybėaktorė Naya Riviera. Populiaraus serialo „Glee“ aktorė pastaruoju metu itin drąsiai vilki sukneles bei palaidines įspūdingomis iškirptėmis. Taigi, netruko pasklisti kalbos, jog Naya iškirptėmis demonstruoja patobulintą krūtinę. Vis dėlto kalbos kalbomis, bet nuo N. Rivieros neatsilieka ir kitos žvaigždutės: Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Ariana Grande, Zendaya, Rihanna.

Naya Riviera
Naya Riviera
Vida Press

Naya Rivera, Selena Gomez
Naya Rivera, Selena Gomez
Vida Press

Kad atrodytum seksualiai, nebūtina išsirengti, pakanka subtiliai atidengti lopinėlį odos. Gausybė mados namų šį pavasarį ir vasarą siūlo įsigyti patrumpintą palaidinę ir paaukštinto juosmens sijoną. Toks ansamblis sparčiai populiarėja. Ypač šauniai atrodo trumpesnė palaidinė ir siauras sijonas, tačiau jei nori paslėpti apvalesnius klubus, ieškok platėjančio ir ilgesnio. Prie tokio ansamblio žvaigždės avi aukštakulnius batelius, o kad nesušaltų, užsimeta baikerių stiliaus striukę. Ir atrodo puikiai – nei per atvirai, nei per nuobodžiai.

Miranda Kerr, Bella Thorne, Shailene Woodley
Miranda Kerr, Bella Thorne, Shailene Woodley
AFP/Scanpix nuotr.

Selena Gomez, Jena Malone, Rooney Mara
Selena Gomez, Jena Malone, Rooney Mara
SIPA, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis