Stiliaus katastrofa: 18-metės Kendall Jenner nosyje - šokiruojantis aksesuaras(FOTO)

Jaunosios Kardashian klano atstovės Kendall(18) ir Kylie(16) Jenner nesiliauja stebinusios savo dažnais šukuosenų bei stiliaus pokyčiais. Auksinio jaunimo atstovės naujausią stiliaus akibrokštą pateikė Kalifornijoje,JAV, vykusiame „Coachella“ festivalyje, sutraukusiame ne tik tūkstančius gyvos muzikos gerbėjų, bet ir visą būrį žymiausių žvaigždžių.

Tokie festivaliai - puiki proga pademonstruoti išskirtinį savo garderobą. Garsiosios sesutės neliko ištikimos tradicinei festivalių aprangai - marškinėliams bei džinsiniams šortams, o pasirinko Helovinui labiau tinkamus juodus apdarus.


Kylie ir Kendall Jenner „Coachella“ festivalyje. AOP nuotrauka

Tačiau ne žemę šluojantis Kendall apsiaustas atsidūrė tarp netikėčiausių „Coachella“ stiliuko pavyzdžių. Antrąją festivalio dieną jaunoji televizijos šou žvaigždė pademonstravo neįprastą aksesuarą - itin didelį nosies žiedą.


Dešimtojo dešimtmečio pradžioje itin populiarūs (tiesa, ne tokie įspūdingai dideli) žiedai po truputį grįžta į drąsiausių fashionistų papuošalų dėžutes. Tiesa, tokiam papuošalui nereikia specialiai prasiverti nosyje skylę, dauguma jų turi specialų tarpelį nosiai ir grandinėle prisitvirtina prie ausies. Kaip manot, ar prigis netikėtai Kendall sužavėjusi nosies aksesuarų mada?


Kendall Jenner „Coachella“ festivalyje. AOP nuotrauka


Kendall Jenner „Coachella“ festivalyje. AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis