Pavasario tendencijos: kokie drabužiai - patys madingiausi?(FOTO)

Vis šiltėjantys orai verčia mus užmiršti visą šaltąjį sezoną dėvėtus storus megztinius, tamsias spalvas ir sunkius, nuo šalčio saugojusius audinius. Atvėrus spintą akys įnirtingai ieško ankstyvo pavasario šauklių: ryškesnių palaidinių, šviesesnių medžiagų ir taip išsiilgtų spalvingų aksesuarų.

Neslėpkim: praėjusių sezonų rūbai, kad ir ilgą laiką nedėvėti, tikrai spėjo įgristi. Tai kodėl gi nepasidairius po parduotuves ir nepalepinus savęs naujais, madingais ir ūpą kaip mat pakelsiančiais apdarais?

 „Lindex“ švarkelis

Sakoma, kad stilius mados nepaiso. Tačiau nori nenori mada vis vien diktuoja savo taisykles ir kiekvieną sezoną siūlo mums puoštis atnaujintais derinukais. Šio pavasario „vinis“ - makiažo tendencijose jau seniai įsigalėjusi „nude“ mada, kurioje vyrauja kūno ir smėlio spalvų atspalviai.

 „Lindex“ nertinis ir  „Lindex“ palaidinė

Šios spalvos užvaldė ir šio sezono drabužių tendencijas: siūloma puoštis neutraliaisiais „nude“ spalvos apdarais ir pagyvinti juos ryškiais uogų atspalvių (avietinės, juodųjų serbentų, ir prinokusių vyšnių) aksesuarais.

 „Lindex“ palaidinė, „Lindex“ skrybėlė, „Lindex“ apyrankė,  „Lindex“ kelnės

Naujausioje drabužių kompanijos „Lindex“ kolekcijoje galima atrasti pačius madingiausius šio sezono atspalvius ir siluetus. Vienu apsipirkimu galima gerokai atnaujinti savo garderobą, įsigijus vos keletą madingų esminių „key pieces“, kurias kas kart vilkėdamos pagyvinsite vis naujais aksesuarais. Naujojoje kolekcijoje rasite suderintus skirtingų stiliaus akcentus: romantiškus raštus, praktišką paprastumą ir asmenybę pabrėžiančius ryškius aksesuarus.

 „Lindex“ palaidinė,  „Lindex“ kelnės, „Lindex“ kaklo papuošalas

Sumaniai miesto merginai skirtos kolekcijos veidu tapo žavioji aktorė Kate Hudson, kurios asmenybė įkūnija šiuolaikiškos ir savimi pasitikinčios panelės įvaizdį. Žavinga, bet „nesaldi“, pasitikinti savimi, bet „nepasikėlusi“, žaisminga, bet ne vaikiška.

Išmintinga mergina žino – nebūtina kas tris mėnesius išmesti senų apdarų ir visas santaupas išleisti naujiems drabužėliams. Ji perka tik tai, kas jai idealiai tinka, ir kas bus stilinga ilgą laiką.

 „Lindex“ skrybėlė, „Lindex“ palaidinė,  „Lindex“ kelnės

Būtent tokie, klasikinių, „nerėkiančių“ spalvų drabužiai ir pristatomi naujausioje „Lindex“ pavasario – vasaros kolekcijoje. Kreminės spalvos palaidinė, margas rusvas sijonas ir derinio akcentas – ryški skrybėlė. O gal atvirkščiai? „Ramios“ smėlio spalvos kelnės, „printais“ marginta palaidinė ir plunksnomis puoštas kaklo aksesuaras?

 „Lindex“ megztinis,  „Lindex“ sijonas

Kombinacijų ir variacijų – kiek tik širdis geidžia. Tereikia išsirinkti, kurį naują drabužį vilkėsi bėgdama saulėtą rytą į mokslus, o kuris puoš tave malonaus jaudulio kupiname pirmajame pasimatyme.

Užsakymo nr.: PT_64280990

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis