Idėja išleistuvių aprangai - „žvaigždiškas“ įvaizdis(FOTO)

Nors daugelis abiturienčių tikina, kad dabar joms - egzaminai, o ne išleistuvių suknelės galvoje, tačiau mokyklos baigimo šventei artėjant kiekviena susimąsto apie bene pirmąją itin svarbią savo gyvenime suknelę.

Kaip ją išsirinkti? Ar vaikytis madų, o gal išdrįsti pademonstruoti savo stilių? Kur rasti tobulą suknelę, kuri idealiai tiks tavo figūrai, su kuria tobulai jausiesi, kuri nesiglamžys ir netrukdys šokti?

Uždavinys - tikrai ne iš lengvųjų. O kodėl gi neleidus sau svarbųjį vakarą pabūti tikra šventės pažiba ir pasipuošti Holivudo įžymybių stiliumi? Skamba prabangiai, bet gudrios merginos žino, kaip paversti save vakaro žvaigžde neišleidžiant visų santaupų vienintelei suknelei!

Būtent tokią, „žvaigždišką“ kolekciją ir pristato drabužių kompanija „Lindex“, kurios veidu tapo ne vienam „Oskarui“ nominuota Holivudo aktorė Keitė Hadson. Galbūt šioje kolekcijoje tavęs ir laukia tavo išleistuvių suknelę? Apžiūrėk!

Aš - iš Holivudo!

Holivudo divos žino - žemę šluojanti suknelė niekuomet neliks nepastebėta, o klasika niekada neišeis iš mados. Kuo būsi išleistuvėse - raudoną prabangą vilkinčia viliokle, ar it paslaptingumo šydu juoda suknele apsigaubusi dama? Tokia suknelė - išskirtinė, todėl neteks vargti prie jos derinant batelius ir aksesuarus. Auksinė spalva „transliuoja“ prabangą, o jei nori ko nors paprastesnio, tikrai neprašausi pasirinkusi klasikinius juodus aukštakulnius vidutine pakulne, minimalistinę delninę bei ilgus auskarus.

„Lindex“ suknelės

Spalvos galia


Išleistuvės - viena gražiausių vasaros švenčių, tai kodėl gi nesužibėjus ryškiomis spalvomis? Kas gi geriau pabrėš tavo taip kantriai tobulintą įdegį, jei ne, tarkime, alyvinė suknelė? Ties liemeniu raukta suknelė tinka visiems figūros tipams, subtiliai pabrėžia moteriškus privalumus, o toks ilgis - idealus toms, kurios tikrai nežada šventinį vakarą leisti nuobodžiaudamos prie staliuko. Metas šokti iki ryto!

                                                             „Lindex“ suknelės

Suknelė - investicija

Pirkti suknelę vienam vakarui - neracionalu, neekologiška ir... nemadinga! Juk gudrios merginos tą patį apdarą patobulina skirtingais aksesuarais ir kaskart atrodo naujai! Rinkdamasi suknelę išleistuvėms neprašausi pasirinkusi tokią, su kuria galėsi dalyvauti dar ne viename vasaros vakarėlyje. Klasikinio kirpimo suknelė su petnešėlėmis tiesiog privalo „gyventi“ kiekvienos merginos spintoje. Juk ji - ne tik puošni, bet ir praktiška! Su tinkamais aksesuarais šioji suknelė pavers tave tiek savimi pasitikinčia mergina, tiek nerūpestinga vakarėlių liūte. Telieka išsirinkti spalvą...

  „Lindex“ suknelės

O kas, jei suknelių nemėgstu?..


Kas sakė, kad vakaro karaliene gali tapti tik įspūdingiausią suknelę dėvinti mergina? Kostiumėlis su kelnėmis - naujausias vakarėlių mados klyksmas! Tai - ne tik itin patogus, judesių nevaržantis ir neįpareigojantis apdaras, bet ir stiliaus detalė, kuri neleis „paskęsti“ pūstų suknelių jūroje. Tos, kurios stilingai išsiskiria, niekuomet nelieka nepastebėtos. Toks kostiumėlis - „kietų“ ir žinančių, ko nori, merginų apdaras. O kuri gi nenorėtų tokia tapti? Tiesa, „must have“ aksesuaras prie šio apdaro - dideli, spindintys žiedo formos auskarai!

„Lindex“ kostiumėliai su kelnėmis

„Lindex“ pavasarinei šventinei kolekcijai, kuri balandžio 23 d. pasirodys parduotuvėse ir lindex.com, labai daug įkvėpimo semtasi iš pačios Keitės Hadson šventinio stiliaus. Pagrindiniai šios kolekcijos žodžiai – elegantiška, modernu, seksualu ir žavinga.

„Ruošiantis vakarėliui, svarbu rasti siluetą, kuris pabrėžtų jūsų kūną – kad ir kokios formos jis būtų. Dėvėdamos kostiumėlį su kelnėmis, visada jausitės patogiai ir elegantiškai“, sako Keitė Hadson.

Kolekcija į „Lindex“ parduotuves atkeliaus ir interneto svetainėje bus prieinama nuo balandžio 23 d.

Užsakymo nr.: PT_64547838

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis