10 drabužių, dėl kurių vaikinas į antrą pasimatymą nebekvies(FOTO)

Sakoma, jog vaikinai iš Marso, o merginos iš Veneros - tam tikrais klausimais lyg ir randam bendrus sprendimus, o tam tikrais mūsų nuomonės skiriasi kardinaliai. Taip ir su drabužiais.

Atrodo, nauja suknelė - fantastiškas pirkinys. Ją vilkėdama jautiesi madinga, seksuali, o štai vaikinas tik po mėnesio draugystės pragysta, jog toji suknelė buvo tikrų tikriausia stiliaus klaida, bet anksčiau jis tiesiog nedrįso pasakyti. Kad išvengtum tokių situacijų, atskleidžiam paslaptį, kuo į pasimatymą geriau nesipuošti.

1. Palaidinės ir suknelės su peplumais. Vaikinai šios prieš kelis sezonus dizainerių pristatytos naujovės taip ir liko nesupratę. Peplumai jiems asocijuojasi su nėštumu ir slepiamais papildomais kilogramais.

Palaidinės
Palaidinės "Asos"
asos.com

2. Kelnės ir džinsai paaukštintu liemeniu. Nors šį pavasarį paaukštintas liemuo - viena iš mados tendencijų, ruošdamasi susitikimui su vaikinu, verčiau ją pamiršk. Vaikinai vieningai teigia, kad kelnės bei džinsai paaukštintu liemeniu kuria plokščio užpakaliuko įvaizdį.

Džinsai
Džinsai "American Apparel", kelnės "Asos"
asos.com

3. Kelnės pažemintu klynu. Kraštutinumai vaikinus atstumia, jie nemėgsta ne tik kelnių paaukštintu liemeniu, bet ir pažemintu klynu. Haremo kelnės išdarko merginų figūras ir paslepia tai, kas ypač žavi vaikinus - dailias kojas bei užpakaliuką.

Kelnės
Kelnės "Denim & Supply by Ralph Lauren", "The Laden Showroom"
asos.com

4. Palaidinės be petnešėlių. Bėda ta, kad tokias palaidines drąsiai vilki ir tos, kurioms labiau tiktų palaidinės su rankovėmis. Kadangi šios palaidinės turi kažkokiu būdu išsilaikyti ant kūno, neretai jos būna itin prigludusios, tad nugaroje ir ties pažastimis gali išlįsti vienas kitas riebaliukas, ypač jei esi apkūnesnė. Būtent tai ir atstumia vaikinus.

Suknelės
Suknelės "AX Paris", "New Look Inspire"
asos.com

5. Kelnių kostiumai. Čia nėra apie ką diskutuoti. Vaikinai mano, jog merginos neturi atrodyti lyg vyrai, tad kelnių kostiumus verčiau palikti jiems, o mums puoštis moteriškesniais apdarais.

Kelnių kostiumai
Kelnių kostiumai "Asos", "Vila"
asos.com

6. Oversized megztiniai. Itin dideli ir apsmukę megztiniai ne tik paslepia figūrą, bet ir kuria nerangios, apsileidusios žmogystos įspūdį.

Megztiniai
Megztiniai "Mango"
asos.com

7. Sijonai ir suknelės su šleifais. Pasak vaikinų, sijonai, kurių priekiai trumpesni nei galas, yra vienas kvailiausių mados pasiūlymų. Vaikinai tiesiog nesupranta, kodėl kojos priekyje turi matytis, o iš nugaros ne.

Suknelės
Suknelės "The Laden Showroom", "Religion"
asos.com

8. Tamprės. Siaurutės tamprės paprasčiausiai nepalieka jokių paslapčių ir parodo per daug. Ypač tuomet, kai jas apsitempia merginos, negalinčios pasigirti dailiomis kojomis. Tamprės darbuojantis gėlių sodelyje ar bėgiojant - pateisinamas dalykas, tačiau tamprės vietoje kelnių - mados nusikaltimas. Taip mano vaikinai.

Tamprės
Tamprės "Asos"
asos.com

9. Trapecijos formos suknelės. Platėjančios trapecijos siluetą primenančios suknelės vaikinams primena ne ką kita, o maišus. Mergina maiše - nieko žavaus.

Suknelės
Suknelės "Free People", "Asos"
asos.com

10. Kombinezonai. Šie pastaruoju metu vis labiau populiarėjantys apdarai puikiai tinka tik modelių figūras turinčioms merginoms. Deja, kitos vilkėdamos kombinezonus išryškina figūros trūkumus, kurie nustelbia pranašumus.

Kombinezonai
Kombinezonai "Noisy May", "Asos"
asos.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis