Aukštakulniai ar kedai: ką apie tavo charakterį gali pasakyti bateliai?

Net jeigu esi batelių maniakė ir tavo spintoje savo eilės laukia dar kelios naujos poros, ko gero turi kelis mėgstamiausius modelius, kuriems teiki pirmenybę. Būtent jie ir gali papasakoti apie tave šį tą įdomaus.

Sportiniai bateliai ir kedukai patinka ekspresyvioms, nepriklausomoms ir nuolat nerimstančioms asmenybėms. Nors sportinės avalynės šalininkės nuolat ieško pačios savęs, tačiau tuo pačiu jos yra konservatyvios ir nemėgsta permainų.

Balerinos bateliai atskleidžia, kad tu - dėmesinga ir kilni asmenybė. Tokios merginos dažniausiai būna švelnios, gal net šiek tiek drovokos. Mėgsta, kad jas globotų ir jomis rūpintųsi.

Laiveliai. Šio modelio gerbėjos yra nepastovios, bet labai kūrybingos. Nebaigti kursai, nebaigta skaityti knyga, viskas padaryta ne iki galo… tačiau jos pasižymi išskirtiniu skoniu.

Platformas renkasi savimi pasitikinčios ir laisvę mėgstančios merginos. Atkaklumas ir aiškaus tikslo turėjimas – neatskiriami jų charakterio bruožai. Tai – praktiškos asmenybės. Kažkuo jos nenuspėjamos, kažkuo – paslaptingos, bet visada įdomios.

Aukštakulnius avi tos, kurioms linksmybės ir vakarėliai – neatskiriama gyvenimo dalis. Joms patinka būti dėmesio centre. Ir kuo aukštesnis ir smailesnis kulniukas, tuo noras būti pastebėtai didesnis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis