Mados gudrybės žemoms merginoms(FOTO)

Esi mažutė mergaitė? Ne bėda, Holivude gausybė žvaigždžių, kurios yra visai nedidukės, tačiau dėl ūgio nesijaudina ir atrodo puikiai. Svarbiausia savimi pasitikėti ir žinoti keletą mados gudrybių, kurios sukurtų aukštesnės figūros įspūdį.

Spalvos ir marginimai

Atrodysi aukštesnė, jei nuo galvos iki kojų vilkėsi artimų atspalvių ar tos pačios spalvos drabužius. Skirtingų ir kontrastingų spalvų rūbai skaldo figūrą, todėl gali vizualiai „nuimti“ ne vieną ir taip brangų centimetrą.

Miroslava Duma, AOP nuotr.

Venk plačiais ir stambiais raštais margintų audinių. Kur kas labiau tau tiks smulkūs ar vertikalėmis išdėstyti marginimai. Vasarą itin madingi dryžuoti drabužiai, tačiau jei nori atrodyti aukštesnė, rinkis vertikalius, o ne horizontalius dryžius.

Alesha Dixon, AOP nuotr.

Avalynė

Turėtum susidraugauti su aukštakulniais, jie akimirksniu tave pakylės, figūra atrodys liaunesnė. Jei nesi pratusi vaikščioti aukštesne pakulne, rinkis basutes ar batelius su platforma, pėdos mažiau pavargs, ant žemės stovėsi tvirčiau.

Atkreipk dėmesį, kad bateliai nebūtų tvirtinami dirželiais ties čiurnomis, toks užsegimas trumpina kojas. Taip pat venk batų su aulais iki pusės blauzdos, jie „sustums“ tavo siluetą, o blauzdos gali atrodyti storesnės.

Jei mėgsti balerinų tipo batelius, įsigyk turinčius smailesnę noselę. Ji sudarys ilgesnių kojų efektą, ypač jei derinsi panašios spalvos pėdkelnes arba mūvėsi siauresnes kelnes, džinsus.

Siluetas

Kelnės, šortai arba sijonas paaukštintu juosmeniu – šaunus pasirinkimas. Šis siluetas ilgina kojas, todėl ir figūra atrodo aukštesnė. Tačiau paaukštintas liemuo išryškina užpakaliuką ir klubus, tad jei nenori atkreipti dėmesio į apatinę kūno dalį, paaukštinto liemens atsisakyk.

Scarlett Johansson, La Presse/Scanpix nuotr.

Atsargiai rinkis „oversized“ drabužius, jie tave gali dar labiau sumažinti. Panagrinėk dvynių Mary-Kate ir Ashley Olsen nuotraukas, jos itin mėgsta plačius it maišai drabužius, todėl neretai atrodo lyg tikros nykštukės.

Mary-Kate ir Ashley Olsen, AOP nuotr.

Jei turi gražias kojas, nesibaimink trumpų suknelių, derink jas su aukštakulniais bateliais – tavo kojos atrodys ne tik grakščios, bet ir ilgos.

Eva Longoria, AOP nuotr.

Jei esi mažutė, dar nereiškia, kad negali vilkėti maksi ilgio suknelės. Pirmenybę teik vienspalvei ar margintai smulkiu raštu, ieškok tiesaus (kolonos tipo) silueto, tiks ir liemenuota, išryškinanti viršutinę kūno dalį. Venk ilgų suknelių, kurių sijonas siūtas iš horizontalių sluoksnių, taip pat atsisakyk kontrastingų spalvų raštų, didelių spalvinių dėmių.

Kelnės

Įsigyk ties klubais siauresnius ir nuo kelių žemyn platėjančius džinsus. Mūvėk juos su aukštakulniais arba platforminiais sandalais, tuomet tavo kojos atrodys itin ilgos. Šia gudrybe nuolat naudojasi viena garsiausių Holivudo stilisčių Rachel Zoe.

Rachel Zoe, AOP nuotr.

Venk patrumpintų kelnių, kurios baigiasi ties čiurna ar aukščiau. Tokio silueto kelnės mažina figūrą, kojos gali atrodyti stambesnės nei yra iš tiesų. Neatraitok džinsų ar kelnių galų, nes horizontali atvarto linija taip pat trumpina kojas.

Aksesuarai

Nedidelio ūgio merginoms labiausiai tinka plonyčiai diržai, nes platūs skaldo ir „sustumia“ figūrą. Dar šauniau, jei diržo spalva derės prie drabužio ant kurio jį segėsi.

Eva Longoria, AOP nuotr.

Mažoms mergaitėms šiukštu nepatariama rinktis „oversized“ rankinių, tokios tik pabrėžia nedidelį ūgį ar smulkų sudėjimą. Verčiau įsigyk stilingą vidutinio dydžio arba nedidelę ant ilgos rankenos kabinamą rankinę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis