Drąsa: Nina Dobrev mados savaitėje neslėpė sužeistos kojos(FOTO)

Serialo „Vampire Diaries“ žvaigždė Nina Dobrev (25) - išvaizdos ir stiliaus idealas daugeliui gerbėjų. Jos kopijuoja Ninos stilių, akylai stebi kiekvieno renginio, kuriame pasirodo Nina, akimirkas, kad galėtų įvertinti, kokius apdarus šįkart pasirinko garsioji aktorė.

Paryžiaus mados savaitėje viešinti Nina demonstravo savo išskirtinį stilių ir pasirinko apdarus, pabrėžiančius ilgas sportiškas jos kojas, kurių pavydi tikrai ne viena. Aktorė ne viename interviu yra sakiusi, jog jos figūros paslaptis - reguliarios jogos treniruotės. Tiesa, ant jos dešinės kojos buvo užklijuotas nemažas pleistras, tačiau Nina šio netobulumo net nebandė slėpti. Nėra aišku, ar aktorė sužeidė, ar pleistras slepia grožio procedūrų žymes.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Grožio fiasko: Jennifer Lawrence padarė dažniausią vasaros klaidą(FOTO)
TESTAS: ar turėtum parašyti JAM pirma?
Drąsiausi garsenybių bikiniai „Instagrame“ (FOTO)


Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

„Versace“ mados namų kolekcijos pristatyme aktorė vilkėjo trumputę raštais ir sagomis puoštą suknelę, o štai lankydamasi „Chanel“ mados namų kolekcijos pristatymu pagerbė garsiojo mados vardo kūrėjus ir vilkėjo tamsiai mėlyną stilizuotą „Chanel“ kostiumą. Kostiumas taip pat neslėpė įdegusių Ninos kojų, vietoj kelnių aktorė rinkosi prailgintą švarką, kuris atliko ir trumpo sijono vaidmenį.

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

Kanadoje užaugusi aktorė stiliumi tikrai nenusileido paryžietėms! O kuris Ninos derinukas labiau patiko tau?

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis