10 aksesuarų, kurie atstumia vaikinus

Taip jau yra, kad vaikinai aikčioja matydami tobulai gražių manekenių nuotraukas: išpuoselėti kūnai, nepriekaištingas makiažas, atidžiai parinkti drabužiai, papuošalai - visuma iš tiesų keri. Tačiau už parankės jie linkę vestis ne žuranlų primadoną, o natūralią gražuolę, tad kalbant apie makiažą ir puošmenas neretai mažiau yra daugiau.

Kad įvaizdis būtų sustyguotas nuo-iki, deriname ne tik drabužius, bet ir tinkamas puošmenas. Pasirodo, vaikinai mielai tas puošmenas nukabintų ir visiems laikams išsiųstų į tolimiausią pasaulio kampelį. Atlikome apklausą ir sužinojome, kokie mūsų pamėgti aksesuarai anaiptol nekelia simpatijų vaikinams. Ką jie išmestų iš mūsų spintų?

1. Apsmukusios megztos ar plonesnio trikotažo kepurės vadinamos beanie - vienas tų dalykėlių, kurie, pasak vaikinų, neturėtų slėpti mūsų garbanų.

2. Nesuprastos lieka ir plačiaskraštės skrybėlės. Mums jos atrodo elegantiškos, bohemiškos, puikiai tinkančios ir paplūdimiui ir klajonėms mieste, o vaikinus, deja, skrybėlės atbaido.

3. Plaukų aksesuarai jų taip pat nežavi, o ypač dideli kaspinai plaukuose - tai infantiliška ir nebrandu.

4. Vasarą be akinių nuo saulės nė iš vietos. Tačiau prieš lėkdama į pasimatymą pasirink aviatorius, apvalius ar katės rėmelius, o oversized akinius mesk šalin, nas akinių masyviais stiklais, kurie paslepia ne tik akis, bet ir antakius vaikinai nepakenčia.

5. Sportbačiai su platforma vadinami vienu keisčiausių dizainerių atradimų, jų iki šiol nesupranta ir vaikinai, ir ne viena mergina.

6. Aukštakulniai smailianosiai mums atrodo be galo elegantiški, o jiems - nei vienas, nei du. O gal vaikinai tiesiog bijo, kad neišsisuktume kojų, gal jie rūpinasi? Šiaip ar taip tokie bateliai taip pat atsidūrė nemėgstamų aksesuarų 10-uke.

7. Greičiausiai ne kartą girdėjai apie aukštakulnius žudikus, kurių kulnai, rodos, galėtų išraižyti dangų. Taigi, tokius batelius verčiau palik fotosesijoms ir mados renginiams.

8. Dėl aulinukų sukritusiais aulais sutaria ir vaikinai, ir merginos: tokie trumpina kojas, storina blauzdas ir greičiau tiktų žvejams, o ne stilingoms merginoms.

9. Megztos vienspalvės ar raštuotos blauzdinės yra dar vienas aksesuaras, kurio patariame vengti. Jis pulsuoja 80-ųjų stilistika, kai populiarūs buvo balti kedai, iki liemens užsmauktos banankelnės ir žvilgaus audinio kombinezonai bei tamprės - ne patys stilingiausi laikai.

10. Pamiršk ir boho gerbėjų pamėgtus apyrankių rinkinius. Ant vienos rankos sukabinta gausybė metalinių apyrankių vaikinų nė kiek nežavi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis