Ką mėgstamiausios merginos kelnaitės atskleidžia apie jos asmenybę?

Ar žinojai, kad šiandien - apatinių diena? Ta proga siūlome šiek tiek pasidomėti, ką tavo mėgstamiausios kelnaitės atskleidžia apie tavo asmenybę. Sužinok, kas tu - patogumų mėgėja, o gal mados fanatikė? O galbūt už viską tau svarbiau ramus gyvenimas? Ieškok į savo dažniausiai dėvimas kelnaites panašių ir sužinok, ką jos atskleidžia.

PASTELINIŲ SPALVŲ ARBA BALTOS KELNAITĖS

Tau patinka viskas, kas yra „mergaitiška“: puošnūs kvepalų buteliukai, rožiniai pyragėliai, naujos suknelės spintoje ir pašnekesiai su draugėmis iki pat ryto. Iš prigimties esi pedantė, tau labai svarbu, kad kiekvienas daiktas tavo aplinkoje turėtų jam skirtą vietą. Negali pakęsti chaoso, mėgsti viską planuoti, o netikėtumai tave siutina. 


asos.com nuotrauka

MARGOS ARBA DRYŽUOTOS KELNAITĖS

Esi optimistė, nelinkusi išgyventi dėl smulkmenų. Tavo šūkis - jei negali pakeisti situacijos, dėl jos ir rūpintis neverta. Negali pasigirti punktualumu ar atsakingumu, tačiau tavo nuoširdumas ir savo klaidų pripažinimas visus „paperka“. Vengi priiminėti svarbius sprendimus, o pasiruošimą egzaminui atidėliosi iki paskutinės minutės. O tada mokysiesi iki paryčių, žinoma, jei koks įdomus filmas po ranka nepasimaišys...

asos.com nuotrauka

JUODOS KLASIKINĖS KELNAITĖS

Žinai, kas tau tinka, todėl vengi tiek stiliaus, tiek gyvenimo eksperimentų. Tikriausiai jau pradinėse klasėse būdama žinojai, ką norėsi studijuoti, ir atkakliai siekei savo tikslo. Esi patikima, nuoširdi ir ištikima. Nemėgsti paslapčių ir gudravimų, geriausiai jautiesi mažoje artimiausių žmonių kompanijoje. Tave daugelis laiko rimta mergina, nes nedaugžodžiauji ir vengi paskalų. Draugus renkiesi visam gyvenimui, sunkiai į savo širdį įsileidi jausmus.

asos.com nuotrauka

ŠORTUKŲ TIPO KELNAITĖS

Visą savaitę svajoji apie savaitgalį, kada galėsi išsimiegoti ir visą dieną slampinėti po namus vilkėdama pižamą. Tave dažnai kamuoja nuobodulys, nes esi linkusi patinginiauti ir dažnai net nežinai, ką iš tikrųjų norėtum veikti. Tačiau jei jau išsiruoši su draugėmis į vakarėlį, tuomet pasipuoši nuo galvos iki kojų. Tave daugelis laiko „nuotaikų žmogumu“, nes jei tau bloga diena, visiems pasakosi, kokia aplinkui neteisybė ir kaip sunku gyventi. Tačiau jei esi geros nuotaikos, aplinkiniams atrodys, kad laimėjai „Oskarą“. Esi itin emocinga mergina!

asos.com nuotrauka

KELNAITĖS SU UŽRAŠU AR PIEŠINIAIS

Tavyje vis dar gyvena didelis vaikas, kuris eina iš proto dėl animacinių filmų ir sugeba džiaugtis net mažiausiais dalykais. Mėgsti aktyvų gyvenimo būdą, keliones, draugų kompaniją, lauko žaidimus, esi aktyvi renginių dalyvė, o kartais - ir organizatorė. Sugebi visus „užkrėsti“ gera nuotaika bei energija. Gali valandų valandas ieškoti juokingų „YouTube“ klipų ir žiūrėti, kaip šuo bando pagauti savo uodegą. Su tavimi - niekad neliūdna!

asos.com nuotrauka

FIGŪRĄ FORMUOJANČIOS KELNAITĖS

Nors ir žinai, kad tau jos - visiškai nereikalingos, tačiau esi įsitikinusi, kad tavo kojos ir užpakaliukas atrodo daug geriau, kai įspraudi juos į „močiutės“ kelnaites. Esi labai kritiška tiek sau, tiek kitiems. Sutikusi naują žmogų esi linkusi ieškoti ne jo privalumų, o kuo greičiau surasti kuo daugiau minusų, kad įsitikintum, kad jis tikrai nėra gražesnis/įdomesnis/daugiau pasiekęs/lieknesnis nei tu. Dažnai pyksti ant aplinkinių, jei jie nori tau duoti patarimą ar tiesiog padėti, esi įsitikinusi, kad tik tu viena gali su savo bėdomis susitvarkyti. Esi stipri asmenybė, tačiau ar tikrai reikia save taip „smaugti“?..

asos.com nuotrauka

KELNAITĖS SU PLAČIA GUMELE

Tikriausiai esi sportiška ir mėgsti aktyvų gyvenimo būdą. Nemėgti „rizikingų“ drabužių: gilių iškirpčių, beveik permatomų medžiagų, didelių skeltukų ir t.t. Jei jau ryte apsivilkai rūbą, tai jis turi tarnauti tau, o ne tu jam. Niekada nesivilktum nepatogaus, veržiančio ar nemalonios medžiagos rūbo. Mėgsti patogumus, tačiau gali nors ir savaitę gyventi palapinėje prie ežero ir neverkti, kad pamiršai namuose blakstienų tušą. Esi sumani, patikima, ištverminga ir labai kantri. O svarbiausia - niekada neieškai problemų ten, kur jų nėra!

asos.com nuotrauka

NĖRINIUOTOS KELNAITĖS ARBA KELNAITĖS SU JUOSTELE

Puikiai žinai geriausius ir gražiausius savo bruožus ir moki juos geriausiai paryškinti. Visada gauni tai, ko nori, nesvarbu, kokia kaina. Tiki, kad susitarti galima tiek su pikčiausia mokytoja, tiek su mažąja sesute. Esi puiki derybininkė, tiesa, dažniausiai ieškai naudos sau ir nesi linkusi nė piršto pajudinti, tai tai nežada tau jokių „priedų“. Esi spontaniška ir sugebi improvizuoti net ir sudėtingiausioje situacijoje. Tau svarbu būti dėmesio centre ir nuolat girdėti komplimentus.


asos.com nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis