7 būdai, kaip patraukti gatvės mados fotografų dėmesį(FOTO)

Internetinėse svetainėse vis dažniau gali pamatyti gatvės mados nuotraukas. Šiandien dažname didesniame ar mažesniame mieste gaudydami stilingiausius gatvės praeivius pluša fotografai. Nori patekti į jų akiratį? Tuomet siūlom tau 7 būdus, kaip patraukti dėmesį ir būti pastebėta!

Viena spalva nuo-iki. Išsirink vieną spalvą ir ja apsivilk nuo galvos iki kojų. Pavyzdžiui, ryški mėlyna: mėlyna suknelė, mėlynas švarkas, mėlyni bateliai, mėlyna rankinė, o jei nepakanka, pasipuošk dar ir mėlynais auskarais.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Įdomi ir drąsi rankinė. Netradicinių formų ar spalvų rankines mados fotografai itin mėgsta, dažniausiai jų žvilgsnius užkabina žaismingos, net kiek sarkastiškos rankinės. Šįmet madoje vyrauja greitojo maisto ir kičo detalės, meno elementai, taip pat rankinės atkartojančios gyvūnus ar mistinius padarus. Tad jei nori būti nufotografuota, įsigyk originalią rankinę arba pasigamink tokią pati.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Dviratis. Garantuojame, kad patrauksi dėmesį, jei apsirengusi it dama pasibalnosi dviratį. Aukštakulniai bateliai, gėlėtas sijonėlis, romantiška palaidinė, akiniai nuo saulės ir dviračio krepšelis, kuriame ilsisi stilinga rankinė. Pirmyn!

Gatvės mada, AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Su drauge lyg dvynukės. Pabandykite su drauge apsivilkti kuo panašiau, pasidaryti vienodas šukuosenas ar makiažą. Juk ne veltui sakoma, kad dvi galvos geriau nei viena, todėl dviese tikrai neliksite nepastebėtos. Greičiausiai vos spėsite šypsotis visiems, norintiems jus įamžinti.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Masyvus papuošalas. Ne paslaptis, kad žvilgsnius traukia dideli aksesuarai. Žinoma, papuošalo originalumas taip pat turi įtakos. Praėjusią žiemą ypač madinga buvo ant kaklo segėti iš metalo išraitytus žodžius, šįmet tokie kaklo papuošalai vis dar populiarūs, tačiau nemažai dėmesio sulauksi ir pasidabinusi vienu, bet įspūdingu auskaru.

Kristen Stewart, SIPA/Scanpix nuotr.

Raštai raštai raštai! Nebijok derinti skirtingų intensyvių marginimų. Jei bijai prašauti pro šalį, įvaizdį dėliok iš vienodų arba skirtingų geometrinių raštų.

Olivia Palermo, AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Tinkamoje vietoje tinkamu metu. Tiesa, jei stilingai apsirengusi pasirodysi prie dėmesio verto objekto, šansus būti nufotografuota padvigubinsi. Tai gali būti žinomas kultūrinis paveldas, skulptūra, fotografų pamėgtas skveras, mados renginys. Gali net panaršyti internetinėje erdvėje ir išanalizuoti, kokiose vietose dažniausiai gaudomos stilingiausios merginos. Nesnausk!

Gatvės mada, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis