Stiliaus klaida: raudonos suknelės atskleidė daugiau nei reikėjo(FOTO)

2014 m. MTV vaizdo klipų apdovanojimuose susidūrė dvi raudonos garsenybės. Į ceremoniją atlikėjos Demi Lovato ir Rita Ora atvyko vilkėdamos žemę šluojančias skaisčiai raudonas suknias. Nors abiejų dainininkių makiažai buvo nepriekaištingi, suknelės sulaukė daugiau priekaištų nei pagyrų.

Išskirtiniu stiliumi garsėjanti R. Ora apdovanojimams išsirinko šilkinę „Donna Karan“ suknią. Ilga petnešėlėmis prilaikoma suknelė buvo sukurta specialiai Ritai, tačiau ji negulė it nulieta. Mados kritikai pabrėžė apdaro vulgarumą: akis badė itin gili iškirptė ir ilgas skeltukas. Vakarinis apdaras buvo prilygintas prabangiems naktinukams, kuriuos verčiau atlikėja būtų palikusi miegamajame.

Rita Ora
Rita Ora
AOP, AFP/Scanpix nuotr.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

D. Lovato vilkėjo raudoną „Lanvin“ suknelę. Iš pirmo žvilgsnio ši buvo kiek santūresnė: ilgos rankovės, uždara nugara, trumpesnis skeltukas. Atlikėja būtų atrodžiusi fantastiškai, jei ne ypač atvira iškirptė, kuri ir lėmė Demi atsiradimą stiliaus klaidų sąraše. Tiesa, verta paminėti, jog atlikėja pademonstravo sulieknėjusią figūrą, tai kiek atpirko nelemtą iškirptės nesėkmę.

Demi Lovato
Demi Lovato
Vida Press

Vis dėlto Rita bei Demi retai kada suklysta rinkdamosis makiažą ar šukuoseną. Ir šį kartą dainininkių vizažistai pasistengė, abi atrodė puikiai demonstruodamos subtilų akių makiažą ir žvilgsnius kaustančias raudonas lūpas. Šukuosenos taip pat vertos gerų atsiliepimų. Ritos atgal sušukuoti platinos baltumo plaukai išryškino dainininkės veido bruožus, o drąsi Demi šukuosena pabrėžė pašėlusią asmenybę ir akcentavo stilingus atlikėjos auskarus.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Demi Lovato
Demi Lovato
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis