Apvalių formų aktorės prabangi suknelė padarė meškos paslaugą(FOTO)

Prieš kurį laiką talentinga jauna aktorė Lena Dunham pakeitė įvaizdį – iš brunetės tapo blondine. Šukuosena liko panaši, tačiau nauja spalva merginai suteikė žavesio, dabar ji atrodo kur kas stilingiau. Tačiau naujas įvaizdis nepadėjo atsikratyti stiliaus nesusipratimų.

Los Andžele vukusiame „Emmy“ apdovanojimų vakare Lena nusprendė surizikuoti ir pasirodė išsirinkusi ypač drąsų apdarą. Ji pasipuošė mados namų „Giambattista Valli“ aukštosios mados suknia iš 2014 m. rudens kolekcijos. Pereinančių rausvos ir raudonos spalvų suknelė gniaužė kvapą: traukė ir spalvos, ir sluoksniavimas, ir suknios sijono dydis. Mergina neliko nepastebėta aštrialiežuvių internautų, šie laidė juokelius neva aktorė norėjusi tiesiog užsimaskuoti, ryškesnė sijono apačia susiliejo su raudonuoju kilimu, o šviesus viršus – su fotosienele.

Lena Dunham
Lena Dunham
Vida Press

Jackas Antonoffas ir Lena Dunham
Jackas Antonoffas ir Lena Dunham
Vida Press

Originalus suknelės modelis, pristatytas „Giambattista Valli“ kolekcijoje, buvo šiek tiek kitoks. Viršutinė suknios dalis – skaisčiai raudona, o sijono apačia siūta iš šviesiai rausvo audinio sluoksnių. Tačiau aktorė nusprendė siūdintis atvirkščią variantą, kuris, deja, situacijos nepataisė, tik dar labiau sustambino L. Dunham figūrą. Pripažinkime, tai ne pirmas stilistinis Lenos nesusipratimas, anksčiau ji retai kada sulaukdavo gero žodžio dėl aprangos. Bent jau galime pagirti merginą už naują plaukų spalvą ir drąsa atrodyti kitaip bei nepaisyti apkalbų.

'Gimbattista Valli", AOP nuotr.

Lena Dunham
Lena Dunham
AP/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis