Garsiausių vampyrus suviliojusių merginų stilius (FOTO)

Prieš kurį laiką kūrėjai žaibišku greičiu vieną po kitos ėmė kepti paslaptingas istorijas, kuriose susipina žemiškasis ir vampyrų pasauliai. Netrukus Holivude sužibo aktorių, kurias šiose istorijose pamilo tikrų tikriausi vampyrai, žvaigždės. Kokius apdarus šios gražuolės renkasi įvairiems vakarėliams ir viešiems pasirodymams?

"Saulėlydžio" saga išgarsino aktorę Kristen Stewart. Anksčiau ji buvo liaupsinama dėl drąsaus stiliaus, o šiandien mergina slapstosi nuo kamerų ir retai pasirodo renginiuose. Jau kurį laiką jos įvaizdį gaubia ne vienas klaustukas - kur dingo stilingoji Kristen, kas jai atsitiko? Nors aktorė dažnai vilki "Chanel" drabužius, net brangus mados ženklas negelbsti nuo prasto stiliaus pojūčio.

Kristen Stewart, SIPA, Mavrixonline, AP, AOP nuotr.

K. Stewart neretai kokteilines sukneles iškeičia į trumpučių šortų ir puošnių palaidinių ar švarkelių ansamblius - tai vieni sėkmingiausių jos pasirodymų. Tačiau kombinezonai, plačios odinės ar keistos tinklinio audinio kelnės Kristen vėl grąžina į prasčiausiai atrodančių žvaigždžių gretas.

Kristen Stewart, Reuters, AP, Reuters, AFP nuotr.

Kristen Stewart, AP, SIPA, AFP nuotr.

TV serialas "Vampyro dienoraščiai" į aukštumas iškėlė aktorę Niną Dobrev, mados nusikaltimų jai pavyksta išvengti, mergina itin dažnai atsiduria tarp vakarėlio stilingiausių. Nina ypač mėgsta vienspalves ar margintas mini sukneles. Dažniausiai viešiems pasirodymams ji renkasi mergaitišką įvaizdį, mūvinčią kelnes ją pamatysi retai. Aktorė puikiai žino savo figūros pranašumus, todėl drąsiai demonstruoja gazelės kojas ir laibą it bitės liemenį.

Nina Dobrev, Reuters, Sipa Press, Mavrixonline, AP nuotr.

Nors serialas, kuriame vaidina N. Dobrev, kupinas tamsos, dramatizmo ir juodų atspalvių, aktorė realiame gyvenime dievina spalvas. Galbūt dėl to ją visuomet pastebi ir fotografai, ir įvaizdį liaupsinantys mados kritikai.

Nina Dobrev, SIPA, AFP nuotr.

Nina Dobrev, SIPA, Sipa Press, AP, AFP nuotr.

Dar viena mergina įsitraukusi į vampyrų pasaulį - serialo "Tikras kraujas" žvaigždė Anna Paquin. Ši aktorė premjeroms ir kitiems renginiams dažnai renkasi mažą juodą suknutę. Ir tai visai nestebina, juk Annos įvaizdis turi atitikti serialo dvasią. Net ir gatvėje laisvesnę dieną aktorę išvystum vilkinčią juodais apdarais. Galbūt ji iš tiesų žavisi vampyrais?

Anna Paquin, Mavrixonline, Reuters nuotr.

Anna Paquin, AP, Mavrixonline, AFP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis