Perliukas! Einam iš proto dėl „uogų“ džemperių (FOTO)

Džemperis arba kitaip „sweatshirt“ šaltuoju metu yra vienas patraukliausių drabužių. Jis jaukus, šiltas ir išgyvena madingiausias savo dienas. Duoklę džemperiams naujausioje 2015 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje atidavė net mūsų mados korifėjus Juozas Statkevičius!

Anksčiau ėjome iš proto dėl džemperių, kuriuos puošia garsius mados namus pašiepiantys užrašai, pavyzdžiui, „Hermes“ tampa „Homies“, „Versace“ transformuojamas į „Very sexy“ ir t.t. Tokius džemperius laikas pamiršti, atėjo nauja karta. Tai dideli „sweatshirts“, marginti gėlėmis, abstrakcijomis arba ritmiškai išdėliotais raštais, nuo logotipų, raidžių iki uogų ar vaisių.

Prisirpusiomis braškėmis ir vyšniomis margintus džemperius naujausioje savo kolekcijoje visai neseniai pasiūlė J. Statkevičius. Pastaruoju metu jis ir pats nevengia sportinio stiliaus, todėl nenuostabu, kad spalvingą Maroku alsuojančią kolekciją papildė jaunatviški džemperiai, kuprinės ir kitos sportinio stiliaus detalės.

J. Statkevičiaus modeliai
J. Statkevičiaus modeliai
DELFI / Šarūnas Mažeika

J. Statkevičiaus modeliai
J. Statkevičiaus modeliai
DELFI / Šarūnas Mažeika

Tiesa, kad vardiniai džemperiai įkandami ne kiekvienam, tačiau gudrios merginos žino: panašių galime rasti interneto platybėse. Kol taupysi naujam JS perliukui – uogų džemperiui, paprastesnių variantų ieškok greitosios mados tinkluose.

"See by Chloe", "Denim & Supply By Ralph Lauren", "Pull&Bear"
asos.com, Ltd nuotr.

"New Look", "Girls on Film"
asos.com, Ltd nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis