Selena Gomez prieš Leą Michele - kurios iškirptė gražesnė? (FOTO)

Iškilminguose renginiuose garsios merginos nevengia pademonstruoti ne tik prabangių suknių, bet ir gilesnių iškirpčių. Šį kartą stiliaus dvikovoje susirėmė dainininkė Selena Gomez ir aktorė Lea Michele. Kurios vakarinė suknelė stilingesnė?

S. Gomez lapkričioje pradžioje vykusiame "LACMA Art" pobūvyje pasidabino mados namų "Gucci" sidabru žvilgančia suknia, išryškinusia patobulintą atlikėjos krūtinę. Kristalais ir grandinėlėmis siuvinėtas apdaras kaustė susirinkusiųjų žvilgsnius, o Selena minioje svečių švytėte švytėjo.

L. Michele spalio pabaigoje lankėsi "amfAR LA Inspiration Gala" šventėje. Šiam renginiui aktorė išsirinko šilkinę mados namų "Versace" suknią, siuvinėtą pudros atspalvio žvyneliais. Vakarinis apdaras - ne iš kukliųjų, gili iškirptė taip pat pabrėžė L. Michele apvalumus.

Kuri garsenybė atrodo šauniau: kurios suknelė stilingesnė, kurios iškirptė gražesnė?

Selena Gomez ir Lea Michele, AOP nuotr.

Selena Gomez ir Lea Michele, AOP nuotr.

2014-2015 m. rudenį ir žiemą blizgančios suknelės vyraus vakarinės aprangos tendencijose. Jei ruošiesi artėjantiems vakarėliams, būtinai pasidairyk žibučiais siuvinėtų kokteilinių suknučių. Bijai, kad tavo figūra žvilgesiui netinkama? Vyk tokias mintis šalin!

Jei nori užmaskuoti platesnius klubus, rinkis suknelę, blizgia viršutine dalimi (ties pečiais, krūtine, liemeniu), atsikišusį pilvuką paslėpsi stačiakampio arba platėjančia A silueto suknele, o jei kukliniesi dėl siaurų klubų, rinkis suknelę, kurios apatinė dalis raukta gausiomis audinio klostėmis arba siuvinėta kristalėliais ir žėtučiais.

Žėrinčios vakarinės suknelės šį sezoną vienos madingaiusių! Reuters, AP, SIPA, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis