Pokyčiai: itin liekna Taylor Swift nustebino padidėjusia krūtine(VIDEO)

Tikriausiai dar ilgai visi kalbės apie vakar Londone įvykusį „Victoria's Secret“ šou. Žinoma, kiekvienais metais organizatoriai surengia įspūdingą pasirodymą, tačiau šįmet daugelio stebėtojų akys užkliuvo už Taylor Swift pokyčių. Paprastai kuklias iškirptes besirenkanti dainininkė nustebino visus seksualiu kostiumu ir akivaizdžiai pasidėjusia krūtine.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Ar liekno sudėjimo Taylor pasidarė krūtų didinimo operaciją? Tikrai ne, tiesiog jos pasirodymui buvo parinkta jos nedidelę krūtinę putlia paverčianti „push-up“ tipo liemenėlė.

AOP nuotrauka

Norėtum ir tu bent trumpam „pasimatuoti“ didesnę krūtinę? Siūlome keletą garsios „YouTube“ grožio ir mados vlogerės Carli Bybel patarimų, kaip vizualiai padidinti nedidelę krūtinę:

1. Rinkis „push up“ liemenėlę. Geriausia mažą krūtinę turinčios merginos draugė – liemenėlė, pakelianti krūtis ir taip sukurianti putlumo efektą. Kai kurios liemenėlės tavo krūtinę gali padidinti net 2 dydžiais, tereikia išsirinkti tokią, su kuria jaustumeisi patogiai. Tiesa, atmink, kad jei persistengsi ir krūtinė bus itin suspausta, ji tikrai neatrodys patraukliai.


asos.com Ltd nuotrauka

2. Išbandyk pagalvėles. Jeigu nenori pirkti liemenėlės su pakietinimu, gali į savo įprastą liemenėlę įsidėti norimo dydžio pagalvėles. Jų būna įvairiausių: ir pripildytų skysčio, ir medžiaginių, paprašyk parduotuvėje išbandyti įvairius jų tipus, kad galėtum išsirinkti tinkamiausią.

3. Miegok su glaustinuke, pakeliančia krūtinę. Carli įsitikinusi, kad miegodama su glaustinuke, pakeliančia krūtinę, ji išsaugo jų putlumą ir stangrumą. Nerekomenduojama miegoti segint liemenėlę, tačiau tampri glaustinukė tikrai nepakenks, o ar ji suteikia norimą efektą, sužinosi tik išbandžiusi šį triuką pati.

4. Makiažas... krūtims. Tikriausiai žinai, kad norėdama optiškai susiaurinti veidą, gali tai padarydama naudodama kontūravimo priemones. Tą pačią techniką gali taikyti ir krūtims: vilkėdama suknelę gilia iškirpte ir šiek tiek patamsinusi po krūtimis esančius šešėlius optiškai jas padidinsi. Tik nepersistenk, kad neatrodytum tiesiog netolygiai išsitepusi krūtinę pudra!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis