Nesušalk! Madingiausios suknelės kasdienai (FOTO)

Kas gi kitas jei ne megztos suknelės karaliauja žiemos podiumuose? Prigludusi siauresnė ar laisvai krintanti stačiakampio silueto suknutė taps šaunia palydove kasdien, tereikės priderinti madingą šalikėlį ir aulinius batus.

Trikotažiniai drabužiai atgijo dar rudenį, o prasidėjus žiemai jie šoktelėjo į dar aukštesnes pozicijas. Šį kartą panele.lt tau pataria, kokios megztos suknelės madingiausios.

Ieškodama suknelės kasdienai nesivaikyk aktyvių raštų, pakaks vienaspalvio mezginio arba spalvinių blokų dėlionės, o gėlių, veidrodinaii ir panašūs marginimai jau praeity. Ypač madingos pilkų atspalvių suknelės, nuo šlapio asfalto iki apniukusio dangaus.

Suknelės:
Suknelės: "Leah", "Leslie", "Mango" (nastygal.com ir mango.com)
Gamintojo nuotr.

Suknelės:
Suknelės: "Noisy May" ir "Zara" (nastygal.com, zara.com nuotr.)
Gamintojo nuotr.
Dryžiai ir geometrinės figūros - puikus pasirinkimas toms, kurios nebijo išsiskirti iš kitų, tačiau nenori atrodyti it margutis. Be to, grafiški ir minimalistiški raštai ne taip greitai pabos, derės prie įvairesnių megztinių ir švarkelių.
Suknelės:
Suknelės: "Mango", "Nasty Gal", "Oasis" (mango.com, nastygal.com, asos.com, Ltd nuotr.)
Gamintojo nuotr.

Neprašausi įsigijusi ryškią raudoną, bordinę ar oranžinę suknelę. Tokios itin efektingai atrodys, jei šias vilkės šviesiaplaukės, mėgstančios lūpas ryškinti raudona spalva. Tik ryškios suknelės neperkrauk aksesuarais, pakaks dirželio ir šalikėlio arba stambių metalinių apyrankių.

Suknelės:
Suknelės: "Zara", "Nasty Gal", "J.D.Y." (zara.com, nastygal.com, asos.com, Ltd)
Gamintojo nuotr.

Laisvalaikiu prie suknelės derink storesnes megztas kojines ir aulinius batus, šiuo metu vieni madingesnių - grubiu padu ir aukštesne pakulne. Jei arčiau širdies elegantiškas stilius, tuomet ieškok ilgaaulių batų iki kelių ar virš jų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis