Stiliaus fiasko: 20-metės aktorės senamadiška suknelė nepaliko abejingų(FOTO)

Kaip žvaigždės sugeba atsidurti dėmesio centre apdovanojimų ceremonijų metu? Juk visos puošiasi, stengiasi kuo geriau atrodyti, drabužius užsisakinėja iš garsiausių dizainerių...

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sakoma, kad net ir bloga reklama yra reklama, o vakar vykusių Kino gildijos apdovanojimų dalyvė aktorė Lorelei Linklater tik dar kartą įrodė, kad tereikia ne itin vykusiai pasipuošti, ir visų akys ir foto objektyvai bus nukreipti į tave.


Vida Press nuotr.

Filmo „Boyhood“ žvaigždė vilkėjo senamadišką suknelę pūstomis rankovėmis ir nėriniais puošta nugara. Ši suknelė labiau priminė Mirtišės iš „Adamsų šeimynėlės“ apdarus, o ne suknelę, tinkamą pasirodymui ant raudonojo kilimo.


Vida Press nuotr.

Situaciją šiek tiek taisė neįpareigojanti jaunatviška šukuosena – aktorė savo mėlynu atspalviu dažytus plaukus sukėlė į banguotą uodegą, o priekyje paliko netvarkingai išpeštas sruogas. 


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis