To dar nebuvo: suknelė, dėl kurios „išprotėjo“ internetas(FOTO)

Paskutinė „sudrebinusi internetą“ – Kim Kardashian, išdrįsusi nusifotografuoti žurnalo viršeliui visiškai nuoga. Jos fotosesijos nuotraukos tapo interneto sensacija, tačiau, panašu, interneto karalienės titulą Kim teks atiduoti... suknelei.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Vakar naktį šimtai tūkstančių interneto vartotojų socialiniuose tinkluose pradėjo diskusiją dėl vienos „Tumblr“ pasidalintos suknelės. Suknelės nuotrauka pasidalino škotų dainininkė Caitlin McNeill. Ji suknelės nuotrauką gavo iš draugės, kuri ruošėsi vestuvėms, mamos. Mama siuntė parodyti savo šventinės suknelės nuotrauką. Kuo suknelė ypatinga? O gi interneto vartotojai (net tokios žvaigždės kaip Taylor Swift, Kim Kardashian bei Demi Lovato įsitraukė!) negali nuspręsti, kokios spalvos ši suknelė.

Suknelės nuotrauką rasite čia.

Vieni sako, kad ji – mėlynai juoda, o kiti – kad suknelė yra baltai auksinė. Būtent šis nesutarimas ir sukėlė didžiulę internetinių diskusijų bangą, kuri netyla iki šiol.

Pasirodo, suknelė iš tikrųjų vieniems gali atrodyti mėlynai juoda, o kitiems baltai auksinė, nes žmonių akys skirtingai reaguoja į šviesą ir smegenys atitinkamai „iššifruoja“ spalvas.

O kaip manai tu, kokios spalvos ši suknelė?

Suknelę parduodanti kompanija „Amazon“ patvirtino, jog suknelė visgi juodai mėlyna.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis