Stiliaus netyčiukas: Rihanna pademonstravo garuotas „šliures“(FOTO)

Šiuo metu Rihanna lankosi mados sostinėje – Paryžiuje, čia jos laukia fotosesija Versalio rūmuose. Tačiau tikėkimės, kad atlikėja ras laiko ir pasivaikščiojimui parduotuvėse, nes apavas, kurį pademonstravo atvykusi į oro uostą, nuvylė.

Atskridusi į Paryžių, oro uoste Rihanna pasirodė vilkėdama apsmukusį džemperį, verstos odos kailinius, ir „boyfriend“ stiliaus džinsus. Visa būtų atrodę pakankamai stilingai, jei ne balerinų tipo bateliai kailiniu padu, ne itin derėję prie laisvalaikio aprangos. Suprantama, kad kelionės lėktuvu vargina ir mažiausiai oro uoste norisi kaukšėti aukštakulniais, bet čia kur kas labiau derėję būtų patogūs sportiniai bateliai.

Rihanna, Vida Press nuotr.

Vis dėlto pakeliui į fotosesiją dainininkė sumanė avalynę pakeisti, Paryžiaus centre ji avėjo plastikines basutes puošniu kulnu – beveik moderni Pelenė! Kad perregimi bateliai gali tapti sezono pažiba – neabejojame, juk krištolines kurpaites išgarsinusi nauja kino juosta „Pelenė“ dabar pačioje aukštumoje. Tačiau kailinė avalynė madinga buvo praėjusį sezoną, o ar šįmet ji sulauks pasisekimo – kažin...

Rihanna, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis