SUPERIDĖJA: atnaujink odinę striukę žėrinčiais karoliukais!

Tikriausiai ne kartą pavydžiai dūsavai, stebėdama Ritą Orą, Lady Gagą, Rihanną ar kitas rock stiliuko drabužius mėgstančias garsenybes, pasidabinusias odiniais švarkais, puoštais nerealiomis aplikacijomis ir kniedėmis? Stilistė Brigita Tšensovskytė (22 m.) tikina, kad taip gali atrodyti kiekviena ir tam nereikės išleisti šimtų eurų. Žėrinčiais ornamentais ji odinį švarkelį papuošė vos per tris dienas ir dabar neatsigina komplimentų.

PAPRASČIAU, NEI ATRODĖ

“Indiški raštai jau senokai mane ypač traukia, tad nusprendžiau juos perkelti ant kiek pabodusio odinio švarkelio. Įsigijau 9 blizgančių karoliukų maišelius, kiekvienas jų kainavo vos 1 eurą. Tada iš jų ant išsikirptos odos skiautės išsiuvinėjau norimą piešinį ir šį meno kūrinį prisiuvau prie striukės. Užtrukau vos tris dienas ir tikrai nesėdėjau prie rankdarbio nuo ryto iki vakaro. Rezultatas – žėrintis, išskirtinis apdaras, kuriuo apsivilkus galima eiti bet kur. Sulaukiu daug komplimentų dėl originalaus drabužio, kad kartais svarstau – gal pradėti švarkų dekoravimo biznuką? Juo labiau, kad odinės striukės niekada neišeis iš mados, o noras dėvėti išskirtinius drabužius tik augs.” - pasakoja Brigita.

Patobulinta striukė
Patobulinta striukė
Asmeninio archyvo nuotr.

Nori tokio švarkelio? Tau reikės:

A 4 formato popieriaus lapo ir pieštuko;
Odos skiautės (jos dydis priklauso nuo to, kokio dydžio aplikacijos norėsi);
Žėrinčių karoliukų;
Kantrybės.

Kaip pasigaminti?

Susirask patinkantį raštą, jį nusipiešk ant popieriaus lapo ir išsikirpk.
Pridėk popierinį trafaretą prie odos skiautės ir iš jos išsikirpk lopinėlį, ant kurio siuvinėsi karoliukus. Pastaruosius siuvinėk ant odos skiautės taip, kad sudarytų norimą piešinį.
Gautą aplikaciją prisiūk prie striukės ar švarkelio.

Patobulinta striukė
Patobulinta striukė
Asmeninio archyvo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis