Stiliaus perliukai tik išrinktiesiems skirtame festivalyje (FOTO)

Muzikos festivalisCoachella“ (vykstantis Kalifornijos Indio mieste) sutraukia daugybę pramogų pasaulio garsenybių, jos ne tik pasirodo ant scenos, bet ir linksminasi kartu su kitais festivalio svečiais. Kokių stiliaus perliukų galima čia aptikti?

Šiais metais festivalis vyks 2 savaitgalius, vienas jų jau buvo (balandžio 10- 12 dienos), kitas – dar priešaky (balandžio 17-19 d.). Bilietai į šį renginį anaiptol ne iš pigiųjų (VIP zona kainuoja apie 5 tūkst. dolerių, paprasti bilietai – apie 350 dolerių), šįmet vos per pusvalandį jie buvo graibstyte išgraibstyti. Nenuostabu, juk „Coachelloje“ susirenka visos garsenybės nuo A iki Ž, argi nenorėtum pasiklausyti muzikos kartu su Kendall Jenner, Fergie, Alessandra Ambrosio ir kitomis ryškiausiomis žvaigždėmis?

Kaip ir kasmet festivalio „dress“ kodas neiskeičia, čia vyrauja bohemiškas stilius. Merginos vilki trumputes gėlėtas arba maksi ilgio suknias iš nėrinių, privalomi kaubojiški aulinukai, medžiaginės espadrilės ar graikiško stiliaus sandalai, taip pat plačiakraštės skrybėlės, madingiausi saulės akiniai, kutais dekoruotos rankinės ir liemenės, džinsiniai šortukai bei daugybė kitų hipiško įvaizdžio atributų. Žvilgtelk, kaip garsenybės atrodė šių metų „Coachella“ festivalyje pirmojo savaitgalio metu.

Alessandra Ambrosio su draugėmis, Vida Press nuotr.

Kimberley Garner, Kendall Jenner, Fergie, Vida Press ir AP/Scanpix nuotr.

Rachel Barnes, Stassi Schroeder, Nicky Hilton, AFP/Scanpix ir Vida Press nuotr.

Thalia Ayala, Zoe Kravitz, Jessica Lowndes, AP, AFP/Scanpix nuotr.

Sarah Hyland, Paris ir Nicky Hilton, Vida Press nuotr.

Gigi Hadid, Vida Press nuotr.

Sofia Richie, Ariel Winter, Behati Prinsloo , Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis