Nauja mados diva - mergina su skarele (FOTO)

Pia Mia Perez – amerikiečių dainininkė ir manekenė, išgarsėjusi po to, kai videoplatformoje „Youtube“ pradėjo publikuoti savo muzikinius įrašus. Šiandien 18-metė mergina, vis dažniau pasirodo įvairiose muzikos apdovanojimų ceremonijose, vis dažniau ją pastebi ir stiliaus kritikai, kartais šie laido aštrias strėles, o kartais giria nuožmų Pios įvaizdį.

Skiriamoji Pios Mios stiliaus detalė – ant galvos ryšima skarelė, nesvarbu ar dainininkė vilki laisvalaikio, ar elegantiškus drabužius – skarelė ją lydi beveik visuomet. Dainininkei figūros galėtų pavydėti ne viena, juk ne veltui ji pradėjo ir modelio karjerą. Pia nevengia pademonstruoti daugiau nuogo kūno, ypač mėgsta patrumpintas palaidines. Artimiausias merginai gatvės stilius: apsmukusios kelnės, marškiniais apjuosti klubai, suplyšę džinsai, trumputės palaidinės ir, kur bekeliautų, aukštakulniai bateliai.

Pia Mia, Vida Press nuotr.

Pramogų pasaulis šiai gražuolei nesvetimas, tarp jos draugių puikiai žinomos žvaigždutės Kylie Jenner ir Bella Thorne, taip pat atlikėjai Chrisas Brownas bei Tyga. Galbūt dar keli vieši pasirodymai renginiuose, dar kelios paparacų nuotraukos gatvėje su kitomis garsenybėmis, dar keli mados galingųjų atsiliepimai apie merginos įvaizdį ir ji netruks išgarsėti.

Pia Mia su Kylie Jenner ir Bella Thorne, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis