Sunku suvokti: akla paauglė daro makiažą (VIDEO)

Kai mes skundžiamės dėl to, jog skubėdamos nelygiai pasidažėme ar po maudynių jūroje vasarą išsitepėme veidą blakstienų tušu, prieš dvejus metus regėjimo netekusi devyniolikmetė Lucy Edwards ne tik nesiskundžia makiažo nesėkmėmis, bet ir veda makiažo pamokėles.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Anglijoje gyvenanti Lucy kenčia nuo retos akių ligos, kuri ją visiškai be regėjimo paliko 17 metų.

Interneto sensacija tapusi paauglė paprašė savo sesers, jog ši padėtų jai treniruotis darant makiažą. Lucy per trumpą laiką išmoko makiažo atlikimo technikos, kurios vienas komponentų yra akių vokų ryškinimas skystu akių kontūru.

Kai kurios reginčios merginos susiduria su problema, jog negali lygiai ir gražiai nubrėžti akių kontūro, o Lucy įgudusi ranka tai daro profesionaliai! 

Akla mergina taip pat žino, kokį kiekį maskuojamosios pudros reikia naudoti, jog veidas neatrodytų lyg su kauke.

Lucy prispažino, jog makiažo atlikimas, kurio ji negali matyti, suteikia jai savotišką laisvės ir nepriklausomybės jausmą. Be to, ji prisipažino, jog nori būti graži nepaisant to, jog yra akla. 

Lucy siekis yra pademonstruoji, jog ir akli žmonės yra pajėgūs gyventi normalų gyvenimą. Mergina ketina ir toliau tobulinti makiažo techniką bei pateikti daugiau video įrašų. 

Video su akla mergina, darančia makiažą, ir sugraudina, ir priverčia susimąstyti, kokios neribotos yra žmogaus galimybės. Video rasi čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis