Ką apie tave sako tavo saulės akiniai ? (FOTO)

Saulė akiniai - pagrindinis vasaros stiliaus akcentas. Ar žinojai, jog tavo mėgstamiausių saulės akinių forma gali nemažai pasakyti ir apie tave pačią?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Katės formos akiniai

Šiuos akinius nešiojančios panelės tikros vilioklės. Joms nesvetimas retro stiliaus pojūtis, o aplinkiniai jas įvardina kaip elegantiškas ir nebijančias eksperimentuoti merginas. Nors katės formos akinius nešiojančios merginos domisi stiliaus naujovėmis, vis dėlto jos pirmenybę teikia klasikiniam stiliui. Jau daugelį metų yra susikūrusios savo išskirtinį drabužių stilių ir neketina jo keisti. Jos – tikrų „kietų“ merginų pavyzdys, nes turi tvirtą nuomonę daugeliu atžvilgiu ir niekada nepasiduoda.

Katės formos akiniai
Katės formos akiniai
Fotolia nuotr.

Aviatorės akiniai. Aviatoriaus tipo akiniai iš mados neišeina niekada. Todėl šiuos akinius nešiojančios merginos yra ištikimos vienam stiliui. Jos nėra linkusios eksperimentuoti su mada. Vis dėlto tai nereiškia, jog jos yra nuobodžios – tai merginos, mėgstančios ekstremalumą, o labiausiai jas užveda kelionės ir nuotykiai. Jos nėra tos, kurios orientuojasi vien į išvaizdą – aviatoriukėms svarbus ir jų vidinis pasaulis. Išminties jos semiasi keliaudamos aplink pasaulį ir bendraudamos su įvairiais žmonėmis. Jos yra labai komunikabilos, todėl nesunkiai susiranda draugų.

Aviatoriaus tipo akiniai
Aviatoriaus tipo akiniai
Fotolia nuotr.

Apvalūs akiniai. Johno Lennono stiliaus akinukus renkasi tos, kurios dievina praeities dvelksmą ir originalių drabužių stilių. Tai asmenybės, kurios yra meniškos prigimties atstovės, joms nesvetimas vaikščiojimas po parodas, spektaklius, o vasaros festivalių jos laukia visus metus. Apvalius akinukus nešiojančios panelės mėgsta tvarkingą stiliuką, tačiau dažnai paįvairina jį ryškiais aksesuarais. Draugų yra laikomos kaip nuoširdžios ir atviros asmenybės, kurios visada yra pasirengusios nuotykiams.

Apvalių formų akiniai
Apvalių formų akiniai
Fotolia nuotr.

Kampuoti akiniai. Tai griežto stiliaus akiniai, kuriuos mėgsta veiklios ir aktyvios merginos. Jos aiškiai siekia užsibrėžtų tikslų ir puikiai įsivaizduoja save už dešimties metų. Profesinėje veikloje jos pasižymi atkaklumu, racionaliu protu ir kantrybe. Nors daugelis sako, jog jos yra griežtos, vis dėlto viduje tai švelnios asmenybės, kurioms patinka romantika.

Kampuoto stiliaus akiniai
Kampuoto stiliaus akiniai
Fotolia nuotr.

Maži, terminatoriaus stiliaus akiniai. Šios asmenybės nebijo nieko, jos neturi jokių skrupulų ar principų. Gal dažnai kiti jas vadina per daug įžūliomis, tačiau geriausi draugai žino, jog šios personos yra labai atsidavusios ir mylinčios artimus žmones. Stiliaus jos per daug nesureikšmina, joms svarbiausia yra patogumas ir komfortas. Jų gyvenimo šūkis – kam apsisunkinti gyvenimą, jei galima viską padaryti paprasčiau?

Smulkūs akiniai
Smulkūs akiniai
Fotolia nuotr.

Veidrodinio tipo akiniai. Tai tikrų stiliaus ikonų pagrindinis aksesuaras. Praleisti mados renginį joms yra tikra katastrofa, o netyčia praeivio užpilta kava ant naujai pirkto švarkelio šių akinių savininkių viduje pažadina tikrą audrą. Šios stileivos kvėpuoja mada: lankosi madingiausiose parduotuvėse, stilingiausiose kavinėse, ant jų naktinio staliuko padėti naujausi madų žurnalai, o dienos pradžios jos neįsivaizduoja be ilgo ir kruopštaus rinkimosi, ką apsirengti. Su šiomis asmenybėmis bendrauti yra gana lengva, tačiau jos atsiveria ne bet kam. Dažniausiai šios panelės turi savo draugų ratą ir bendrauja tik su juo. 

Veidrodinio tipo akiniai
Veidrodinio tipo akiniai
Fotolia nuotr.

Akiniai su išraiškingais rėmeliais. Gėlytės, drugeliai, arkliukai ar žvaigždutės joms tikrai nėra joks vaikystės prisiminimas. Šios merginos mėgsta visas vaikystėje mylėtas formas perkelti į dabartį. Jos tikros animacinių filmukų fanės ir yra nuolatinės šių filmų žiūrovės kine. Nors jų stiliuje, nepaisant amžiaus, apstu vaikystės detalių, vis dėlto jos yra labai protingos ir įdomios asmenybės. Materialūs dalykai joms nėra įdomūs, todėl jos dažnai renkasi savanorišką veiklą, be to, labai myli vaikus ir gyvūnus.

Išraiškingų rėmelių akiniai
Išraiškingų rėmelių akiniai
Fotolia nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis