Kokią aprangą vaikinai laiko pačia gražiausia vasarą?

Vasarą visos jaučiamės gražesnės. Atsiranda poreikis puoštis, gražiau rengtis, ilgėja vakarai, o su jais - daugiau progų išeiti į miestą dailiai pasidabinus.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Mūsų aprangos variacijų pro akis nepraleidžia ir vaikinai. Jiems visada malonu žiūrėti į skoningai ir tvarkingai apsirengusią panelę. Beje, vaikinai taip pat turi savo merginų drabužių derinių favoritus, kurie jiems labiausiai patinka. Be abejo, vaikinų skonis tikrai nėra vienas ir tas pats, tačiau kai kuriems drabužiams vasarą dauguma vaikinų sako „taip“ !

Šortukai. Vasara be šortukų - ne vasara. Tą patį gali pasakyti ir dauguma vaikinų, kurie tiesiog neįsivaizduoja vasaros be armijos merginų, pasipuošusių šortukais. Džinsiniai, plėšyti, dryžuoti, taškuoti, su įvairiais ornamentais ar piešinėliais - vaikinams patinka visi šortukai, svarbiausia, jog pati mergina su jais jaustųsi gerai.

Suknelės. Suknelės - nesvarbu, ilgos ar trumpesnės, vaikinams visada bus moteriškumo simbolis. Vasara yra metas, kai suknelėmis galime puoštis dažnai, todėl kodėl gi nepamaloninus vaikinų akių? Vaikinai negali atsispirti panelėms, kurių suknelių medžiagą plaiksto vėjas.

Gėlėti sijonai. Šio tipo sijonai, kurie, beje, šį sezoną yra labai madingi, vaikinams patinka, nes yra mergaitiški ir gražūs. Beje, sijonai nebūtinai turi būti gėlėti - svarbiausia, ryškūs, nes su jais merginos atrodo tarsi gėlytės. 

Atskiri maudymosi kostiumėliai. Jei vaikinai turėtų rinktis, kokie maudymosi kostiumėliai jiems atrodo dailesni - atskirų dalių ar vientisi, jie nedvejodami rinktųsi atskirą maudymosi kostiumėlį. Ypač vaikinus žavi maudymosi kostiumėliai su įvairiai nėrinukais.

Batai su neaukštomis platformomis. Su platformomis kojos atrodo grakščiai ir dailiai, todėl vaikinų žvilgsnius dažnai traukia šiuos batus užsidėjusios merginos. Kai kurių vaikinų nuomone, platformos jiems labiau patinka net už aukštakulnius. 

Palaidinės, atidengiančios pečius. Pečiai yra tokia kūno dalis, kurios atidengimas yra intymus, tačiau tikrai ne vulgarus veiksmas. Merginos, pasipuošusios pečius atidengiančiomis palaidinėmis, vaikinų akimis yra labai žavios. O jei dar pečiai yra subtiliai įdegę ir patepti šiek tiek švelnaus bronzanto... išvis pasaka!

Skrybelaitės. Vasarą be šio galvos aksesuaro daugelis merginų neįsivaizduoja savo paplūdimio aprangos. Skrybelaitės - labai moteriškas ir žavus aprangos akcentas, kuris labai patinka ir vaikinams. Merginos su skrybelaitėmis vaikinams atrodo tikros damos, kurios turi gerą skonį ir yra išsilavinusios. Kaipgi tokios neužkalbinsi?

Laisvi marškinėliai. Tikriausiai žinai, kad vaikinai dievina, kai panelės dėvi jų marškinius. Labai gerai vaikinai vertina tų panelių stiliuką, kurios pasipuošia laisvais marškinėliais. Jos jiems atrodo laisvos, nesusikausčiusios ir nebijančios avantiūrų.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis