10 drabužių, kuriuos privalai išmesti iš savo spintos

Drabužiai, batai ir aksesuarai, dvelkiantis seniena, būtinai turi būti išmesti iš tavo spintos! Paskaityk, ar atrastum bent vieną iš šių aprangos detalių ir jei taip - tiesiu taikymu mesk jas į šoną.

1. Tamprės su gumine juostele ant pilvo. Tamprės, ko gero, dar greitai neišeis iš mados. Tačiau tos itin aptempiančios tamprės, kurios turi veržiančią juostelę ant pilvo, privalo būti išmestos iš tavo spintos. Nei patogu, nei gražu.

2. Džinsai su labai žemu liemeniu. Taip, kadaise jie buvo mados viršūnėje, ir panelės visai nesivaržydamos rodydavo savo pilvus, tačiau tai jau praeitis. Tokie džinsai savo amžių atgyveno, todėl verčiau rinkis normalaus tipo džinsus.

3. Plaukų segės. Galima atrasti stilingų plaukų segių, tačiau jeigu puošiesi blizgiais drugeliais, prašausi pro šoną. Tokius aksesuarus rinkomės vaikystėje, verčiau plaukus susek vienspalviu segtuku ar surišk plaukų gumele.

4. Krūtinę suspaudžiantys švarkeliai. Tokie švarkeliai, kurie atrodo tarsi keliais dydžiais per maži, privalo būti išmesti iš spintos. Ir nekaupk spintoje tau jau per mažų drabužių.

5. Pakopinio tipo sijonai. Žinai tuos ilgus sijonus, kurie tarsi suklostyti pakopomis? Tokį užsidėti gali nebent važiuodama pas močiutę į kaimą.

6. Blizgios platformos mediniais kulnais. Nors mediniai kulnai yra ant bangos, tačiau mes turime omenyje turime blizgias, lakuotas platformas smėlio atspalvio kulnais. 

7. Dryžuotos kepuraitės - beretės. Dryžiai yra madingi, tačiau kai jais papuoštos kepurės, tai nėra labai stilinga.

8. Treninginės kelnės, kuriose tu skęsti. Per dideli drabužiai yra blogai. Šalinti iš spintos turėtum dideles treningines kelnes, į kurias, ko gero, tilptų ir dar viena mergina.

9. Batai su mažyčiais kulniukais. Aukštakulniai su minatiūriniais kulniukais tinka nebent... niekam. Pamiršk juos, verčiau rinkis žemakulnius batus, stilingas platformas arba batus su aukštesniu kulnu.

10. Drabužiai su milžiniškomis ne (tikrų) vardinių ženklų emblemomis. Tai, ko gero, niekuomet ir nebuvo madinga (labiau kieta), tačiau jei tokių drabužių dar randi spintoje, mesk juos kuo toliau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis