7 patarimai, kaip akimirksniu drabužiais patobulinti figūrą

Greičiausiai kiekviena savo figūroje norėtume ką nors patobulinti. Neverta vaikytis visuomenės brukamų idealų, atrodyti nepriekaištingai gali išsirinkusi tinkamą aprangą.

1. Visuomet rinkis drabužius, kurie tinka tavo figūros linijoms. Jei megztinis per didelis, juo paslėpti apvalumų nepavyks, priešingai – toks drabužis tik dar labiau putlins. Geriau rinkis teisingą siluetą ir tinkamą dydį. Ne vietoje gulintys įsiuvai, pečiai, per žemai esančios pažastys – visa tai suteikia figūrai kresnumo.

Drabužiai iš asos.com - Ltd

2. Paslėpti pilvuką gali ampyro stiliaus suknele, raukta po krūtine ir krintačia laisvomis klostėmis. Tačiau atsargiai! Jei audinio bus priraukta per daug, atrodysi lyg lauktumeis. Rinkis tamsesnį atspalvį, ne itin gausų raukimą. Puiku, jei suknelė bus dekoruota ties pečiais ar krūtine, tuomet žvilgsniai kryps būtent ten ir pilvuko niekas nepastebės.

Suknelė "Lovedrobe", asos.com - Ltd

3. Jeigu neturi išraiškingo liemens (esi berniukiškos figūros), gali jį susikurti tinkama suknele ar palaidine. Ieškok:

1) Iš spalvinių blokų sudėliotos suknelės, kuri šonuose būtų tamsesnė, o viduryje – šviesesnio audinio;

2) Ties liemeniu įstrižomis linijomis rauktos ar sukto audinio suknelės (žr. 2 paveikslėlyje);
3) Suknelės ar palaidinės su peplumu (pridėtiniu sijonėliu).
AP/Scanpix nuotr.
Suknelė "Club L", asos.com - Ltd
Drabužiai iš asos.com - Ltd

4. Kojas padailinsi nusižiūrėjusi tinkamos spalvos batelius. Rinkis tokius, kurių spalva yra artimiausia tavo kojų odos atspalviui. Ypač tiks aukštakulniai smailia nosele, aukštakulnės basutės ar laivelių tipo bateliai migdolo formos priekiu. Tokie bateliai ilgis ir liaunins kojas, dar šauniau atrodys, jei juos derinsi prie šortų paaukštintu liemeniu.

Bateliai iš asos.com - Ltd

5. Jei nori paslėpti plačius klubus, dažniau vilkėk palaidines ir sukneles atvirais pečiais ar platesnėmis iškirptėmis. Atidengti pečiai ar dekoltė zona vizualiai platins pečių sritį ir klubai atrodys siauresni.

AP/Scanpix nuotr.

Suknelės iš asos.com - Ltd

6. Jei batelių spalva atitiks drabužių, atrodysi aukštesnė ir lieknesnė. Puikus derinys – vienspalvis kombinezonas ir tos pačios spalvos aukštakulniai, arba vienspalvė suknelė ir jos atspalvį atitinkantys bateliai. Taip pat veiks ir monochromiški drabužių deriniai – tos pačios spalvos palaidinė ir kelnės.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

7. Harmonizuok figūrą spalvomis. Manai, kad turi per plačius klubus – rinkis neutralios spalvos sijoną ir ryškiaspalvę palaidinę. Turi vyriškus plačius pečius – ieškok neutralios palaidinės ir drąsiai segėk spalvingą rauktą sijoną. O jei ketini slėpti pilvuką, tiks laisvai krintanti neutralios spalvos palaidinė ir ryškesnės siauros kelnės ar pieštuko silueto sijonas.

Drabužiai iš asos.com - Ltd

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis