Dėl svorio kritikuojama Demi Lovato metė atkirtį (FOTO)

Aktorė ir dainininkė Demi Lovato - viena iš tų, kurios nuolat jaudinasi dėl savo kūno linijų. Na, bent taip buvo iki šiol.

Demi Lovato dalyvavo VMA muzikos apdovanojimų ceremonijoje, čia ne tik pozavo fotografams prie sienelės, bet ir pasirodė scenoje. Dainininkė ilgą laiką buvo užgauliojama dėl papildomų kilogramų, neva atrodė apsileidusi. Tačiau apdovanojimuose Demi atrodė kerinčiai: pasitikėjo savimi, pozavo iškelta galva ir drąsiai vilkėjo mažučius, kūno linijas išryškinančius, drabužėlius. Demi pasidabino iš rausvų detalių sudėliota prigludusia suknele. Ji avėjo smėlio spalvos aukštakulnius, kūrusius ilgų kojų įspūdį. Atgal suglostytų šlapio efekto plaukų šukuosena suteikė dainininkei viliokiško griežtumo.

Demi Lovato, Sipa Press, SIPA nuotr.
Demi Lovato, Sipa Press nuotr.

Anksčiau Demi iš tiesų buvo kur kas apvalesnė, o dar anksčiau - plonytė it šakaliukas. Dainininkė yra pripažinusi, kad dėl svorio turėjo problemų, nuolat kovodavo su papildomais kilogramais. Vis dėlto šiandien ji teigia išmokusi save mylėti tokią, kokia yra: "Kadaise nekenčiau kiekvieno savo kūno centimetro, bet kartą pagalvojau - laikas baigti pataikauti kitiems. Taip, turiu tokį kūną, kokį turiu, stengiuosi jį puoselėti, tačiau neketinu alintis dietomis, kad įtikčiau kitiems. Gyvenu savo gyvenimą."

Demi Lovato anksčiau, AP. Reuters nuotr.

Demi Lovato VMA apdovanojimuose, AFP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis