Madingiausi sezono daiktai: turi juos? (FOTO)

Kiekvieną sezoną mada pasiūlo kažką naujo, tačiau kartu grąžina ir tendencijas, kurios jau spėjo pasisvečiuoti mados viršūnėje.

Greičiausiai šiuos 5 daiktus (ar bent kelis iš jų) jau turi savo spintoje. Dabar pats metas juos išsitraukti, apžiūrėti, jei reikia sulopyti ir integruoti į savo rudeninį garderobą.

Masyvūs megztiniai

Stori siūlai, platus siluetas, grubus mezgimas - toks turi būti madingiausias rudens megztinis. Dar geriau, jei rasi aukštu kaklu.

Megztiniai iš asos.com - Ltd

Mini sijonėliai

Mini sijonėliai madingi buvo ir prieš kelias dešimtis metų, ir prieš kelis sezonus. Šį kartą pirmenybė teikiama verstos odos ir džinsiniams mini sijonams. Tačiau į tendencijas pataikysi ir segėdama kitokio audinio, svarbiausia, kad jis būtų A silueto.

Sijonai iš asos.com - Ltd

Aulinukai lygiu padu

Į mados viršūnes grįžo ir juodi aulinukai lygiu padu. Tai vieni universaliausių batelių, kuriuos gali avėti prie įvairaus stiliaus drabužių: romantiškų suknelių, džinsų, sportinio ar klasikinio stiliaus drabužių, viliokiškų šilkinių ar šiltų megztų suknučių ir daugybės kitų.

Bateliai iš asos.com - Ltd

Languoti drabužiai

Languoti marškiniai, sijonai, paltai, šalikai - viskas, kas languota, vėl ant bangos. Trauk langelius iš spintos ir derink prie ko tik geidžia širdis.

Drabužiai iš asos.com - Ltd

Gatvės stiliaus striukės

Vadinamosios parkos į madą žengė prieš keletą sezonų, praėjusį rudenį buvo topų topas, o šį - niekur nesitraukia. Jei turi gatvės stiliaus striukę (dar geriau - su kailiu aplink gobtuvą), rudenį šalti neteks, galėsi drąsiai ją vilkėti.

Striukės iš asos.com - Ltd

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis