„Reklamos vilkų” žvaigždė - dar tik 15-os, o jau stiliaus ikona (FOTO)

Aktorė ir serialo "Mad Men" žvaigždė Kiernan Shipka yra dažna mados ir kino vakarėlių viešnia. Jauna mergina mėgsta įvaizdžio eksperimentus ir mielai renkasi modernius siluetus, kurie neleidžia dvejoti - ji ne iš kelmo spirta.

K. Shipka neretai pasirodo ne tik kino juostų premjerose, bet ir naujausių kolekcijų pristatymuose. Pirmose eilėse sėdinti Kiernan visuomet sulaukia fotografų dėmesio. Nors merginai dar tik 15 metų, renginiuose ją pamatysi avinčią tik aukštakulnius batelius, o suknelės ir kiti aprangos sprendimai nė iš tolo neprimena paaugliškų.

Kiernan Shipka, Vida Press nuotr.

Tačiau neseniai vykusioje "Emmy" apdovanojimų ceremonijoje Kiernan vilkėtas apdaras sulaukė prieštaringų vertinimų. Aktorė pasipuošė mados namų "Dior" aukštosios mados kombinezonu, primenančiu suknelės ir kelnių derinį. Tai, kad tokio rango mados namai ryžosi svarbiam renginiui papuošti jaunutę ekranų žvaigždę - didelis pripažinimas. Tad lyg ir savaime suprantama, kad vardinis drabužis - gero skonio ženklas, vis dėlto ne visi mados kritikai liko sužavėti tokiu merginos pasirinkimu. O kaip prabangųjį Kiernan kombinezoną vertini tu?

Kiernan Shipka, Vida Press nuotr.

Daugiau K. Shipka stiliaus variacijų PANELĖS galerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis