Pamatyk merginą, kuri yra tikras kylantis stiliaus ir mados takelių deimantas (FOTO)

Modelis Amber Le Bon - garsios manekenės Yasmin Le Bon ir grupės "Duran Duran" vokalisto Simon Le Bono dukra. Rodos, aukštuomenės ir mados pasaulio durys jai turėtų vertis savaime, tačiau iš tiesų mergina simpatijas iškovojo talentu ir savitu stiliumi.

Amber Le Bon madų savaitėse dalyvauja ne tik kaip modelis, bet ir kaip viešnia. Žinoma, kad gražuolė kolekcijas stebi iš pirmųjų eilių, o čia jos demonstruojami įvaizdžiai visuomet sulaukia dėmesio, nesvarbu - kukli suknelė ar ryškiaspalvis derinys.Amber Le Bon, Vida Press nuotr.

Iš manekenės galima pasimokyti bebaimiškų mados eksperimentų, nuo siluetų iki skirtingų audinių ir spalvų derinimo. Kartais atrodo, kad jos stiliukas net ne visai ir vykęs, tačiau mergina išsiskiria iš minios ir bent jau atrodo nenuobodžiai. O tai kur kas didesnis pliusas nei gražus, bet eilinis derinys iš parduotuvės vitrinos.

Amber Le Bon, Vida Press nuotr.

Kol kas mados pasaulyje Amber sekasi labai neblogai, ji yra žingsniavusi mados namų "Dior", "Moschino", "Chanel" podiumais, fotografavosi "Fausto Puglisi", "River Island" reklamoms, dalyvavo įvairių šalių "Vogue" fotosesijose. Iki Caros Delevingne ar Kendall Jenner populiarumo jai dar kiek toloka, bet galbūt po kurio laiko mergina nušluostys nosį ne vienai konkurentei. Šiandieninis jos stilius jau vertas daugiau dėmesio nei daugumos manekenių.

Daugiau Amber Le Bon aprangos derinių - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis