Pamiršusi sijoną Rita Ora pasislėpti nuo fotografų nespėjo (FOTO)

Dainininkė Rita Ora yra viena tų, kurios demonstruoja originalų stiliuką ir drąsiai išbando naujas tendencijas. Tačiau šį kartą jos apranga buvo tokia minimali, kad drabužiais to nepavadinsi.

Londone į gatvę atlikėja žengė vilkėdama palaidinę, paltą ir mūvėdama tik... pėdkelnes. Susuktus plaukus pritvirtinusi smeigtukais, o nosį pasibalnojusi saulės akiniais, nuo iki juoda R. Ora priminė skubančią šių laikų Marilyn Monroe. Akivaizdu, kad iš tiesų dainininkė sijonėlio net ir neketino segėti, juosmenį padabinusi auksiniu mados namų "Chanel" diržu ji aiškiai demonstravo savo kuklios aprangos pasirinkimą. Tačiau galbūt vertėjo išsirinkti kokybiškesnio audinio tampres, nes pastarosios veikiau priminė prastas pėdkelnes. Vis dėlto ar tai būtų stiliaus netyčiukas, ar planuotas mados išpuolis, visi žinom, kad pikantiški kadrai garsenybėms tik į naudą.
Rita Ora, Vida Press nuotr.

Pasivaikščioti vienomis pėdkelnėmis yra bandžiusi ir garsioji Kim Kardashian. Tokia apranga ji vylėsi pareklamuoti mylimojo Kanye Westo drabužių kolekciją. Deja, liko išjuokta ir įrašyta į stiliaus nelaimėlių sąrašą.Kim Kardashian, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis