Garsios manekenės pilvukas atskleidžia kraupią tiesą: mados pasaulio standartai nežmoniški (FOTO)

Prieš metus žiniasklaidoje buvo kalbama apie vienos garsiausių šiandienos manekenių, vadinamosios it girl Gigi Hadid tariamus valgymo sutrikimus. Daugelis įtarė, jog vos prieš kelis metus sveikesnių kūno formų savininkė pasidavė griežtiems modelių pasaulio standartams ir pradėjo badauti.

Nors šiuo metu Gigi svorio tema nutilusi, daugelis vis dar teigia, jog gražuolė per liesa. Na, pamačius naujausias Gigi nuotraukas kitaip ir nesinori manyti. Iš Kalėdinio vakarėlio Brukline, Niujorke žygiavusi manekenė šaltai žiemos dienai pasirinko neįprastą įvaizdį - aptemptą sportinį kostiumėlį, išryškinantį pilvą bei siaurus akinius nuo saulės. Vis dėlto gerbėjus labiausiai nustebino ne Gigi aprangos pasirinkimas, o perdėtai lieknas pilvukas.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Liekni pilvukai - gražu, tačiau tai, ką matome šiose nuotraukose, gerokai prasilenkia su sveikata bei žavesiu. Pernelyg įdubęs pilvukas rodėsi tarsi kaulai, aptraukti plonu odos sluoksniu. Žinoma, Gigi ne vieną valandą kasdien pluša sporto salėje, jog ištreniruotų pilvo raumenis, tačiau, tikėtina, yra griežtai apribojusi mitybą, jog nepriaugtų nė vieno papildomo kilogramo.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

„Lyg pabėgusi iš koncentracijos stovyklos“, „Gigi, suvalgyk mėsainį - atrodai tragiškai“, „Jaunos merginos, neimkite pavyzdžio iš Gigi ir nežalokite savęs“, „Siaubingi modelių pasaulio standartai“, - būtent tokie komentarai skriejo iš tų, kurie regėjo Gigi nuotraukas, patalpintas internete. Na, kai kurie komentarai galbūt kiek hiperbolizuoti, tačiau tiesos juose tikrai yra - manekenė neatrodo sveika, o itin liekno pilvuko pabrėžimas reiškia, jog ji savo liesumu net didžiuojasi.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

O štai ir Gigi prieš kelerius metus - kur kas moteriškesnių, tačiau sveikesnių ir daugelio nuomone, dailesnių kūno formų. Jokio šiurpo sukėlimo! Tikėkimės, jog manekenė pagaliau įsiklausys į ja besirūpinančių gerbėjų žodžius.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis