Kendall Jenner - po bulvių maišu nuoga ir vis tiek nepralenkiama (FOTO)

Manekenė Kendall Jenner debiutavo apatinio trikotažo "Victoria's Secret" šou. Ji pirmą kartą podiumu žengė kartu su seksualiaisiais angelais ir nė kiek nenusileido senbuvėms. O štai vakarėlyje po madų pristatymo gal ir kiek persistengė.

Po pasirodymo ant podiumo Kendall gundantį apatinį trikotažą išmainė į ilgą blizgią suknią. Galbūt kaltas suknelės kirpimas, galbūt spalva ar nuspurusių kraštelių apdaila, tačiau vakarinis apdaras veikiau priminė ne vakarinę suknelę, o ant smūgio suraišiotą karpytą parašiutą ar liukso klasės bulvių maišą.

K. Jenner, Vida Press nuotr.

Po suknele Kendall svarstė nevilkėti jokio apatinio trikotažo: liemenėlė būtų gadinusi vaizdą iš priekio, o kelnaitės iš nugaros. Vis dėlto manekenė nebuvo tokia drąsi ir išsirinko kompromisą, liemenėlės atsisakė, o įprastas kelnaites iškeitė į tobulai atitinkančias odos atspalvį, tad šių tiesiog nesimatė. Nors ir vilkėdama prasto dizaino suknelę, pozuodama fotografams prie sienelės Kendall vistiek atrodė kerinčiai. Greičiausiai ne veltui sakoma, kad ne drabužiai, bet moterys puošia drabužius.

K. Jenner, AP/Scanpix nuotr.
K. Jenner, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis