Agnės Gilytės stilingos asmenybės kalendoriuje – penki metų laikai (FOTO)

Stilistė Agnė Gilytė ketvirtadienio popietę Vilniaus „Akropolyje” gyvai pristatė naujausią savo leidinį, skirtą dailiosios lyties atstovėms – „Stilingos asmenybės kalendrorių 2016”. Naujas, stilingas ir į rankinę telpantis kalendorius yra pagalba kiekvienai atlikti spintos reviziją, tikslingai apispirkti, būti kasdien žavia ir kitokia.

„Kalendoriaus idėja gimė kuriant pirmąją knygą. Nors kalendorius nedidelis, jame visko tikrai daug praktinių patarimų. Pagal tai kaip gyvename ir kokios mūsų oro sąlygos – išskiriu net penkis metų sezonus: žiema, pavasaris, vasara, ruduo ir šventės. Šventės – kaip atskiras metų laikas. Per jas galioja atskiri stiliaus kanonai, patarimai jiems”, – juokauja stilistė Agnė Gilytė.

Agnė Gilytė
Agnė Gilytė
Gediminas Gražys

„Šis mano leidinys yra skirtas „Spintologijos” skaitytojoms, tai tarsi papildymas ir patogus įrankis kasdienai kaip atrodyti gerai ir puikiai jaustis. Pravers jis ir toms, kurios „Spintologijos’ neskaitė. Sudėjau ten svarbiausias datas kada reikia tvarkytis spintą, kada planuoti apsipirkimus, į ką investuoti pardavimų metu, o kam neleisti daug pinigų. Jis gali tapti puikia dovana kiekvienai moteriai, padėsiančia planuoti ne tik būsimus darbus, bet ir drabužinės atnaujinimus”, – sako kalendoriaus autorė Agnė Gilytė.

Agnės Gilytės knygos pristatymas
Agnės Gilytės knygos pristatymas
Gediminas Gražys

Iliustracijas „Stilingos asmenybės kalendoriui 2016” sukūrė jaunoji dailininkė Akvilė Lesauskaitė.
Kalendorių galima įsigyti internetinėje svetainėje GILYTE.LT bei specialiai atrinktose boutique tipo parduotuvėse ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

Agnės Gilytės knyga
Agnės Gilytės knyga
Gediminas Gražys

Kiti susitikimai ir stiliaus konsultacijos su Agne Gilyte vyks: Vilniuje: lapkričio 19 d., BLIND BUTIQUE (L.Stuokos-Gucevičiaus g. 3.), lapkričio 26 d., HOUSE OF NAIVE (Didžioji g. 38), gruodžio 2 d., PRIVATE LABEL (Vokiečių g. 9) ir Klaipėdoje: gruodžio 5 d. 12-14 val. SHIP SHOP

Jau gruodžio pradžioje pasirodys dar vienas Agnės Gilytės leidinys pavadinimu “Teen”. Tai dar viena „Spintologija”, skirta paaugliams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis