Kylie Jenner vakarinė suknelė pabrėžė tai, ko nesitikėjo niekas (FOTO)

Šįmet vyko jau antrasis Rihannos rengiamas Deimantinis pobūvis. Jame susirinko daugybė kviestinių svečių, nuo scenos divų iki podiumo ir ekrano gražuolių. Nors šį kartą Rihanna atrodė puikiai, renginio pažiba ji netapo.

Didžiausią dėmesio dalį susišlavė vakarėlių liūtė ir savo grožio produktų linijos ambasadorė Kylie Jenner. Vakarui ji išsirinko figūrą išryškinusią suknelę ilgu šleifu. Pieno baltumo apdaras būtų tobulai tikęs vestuvėms, tačiau įspūdingai atrodė ir ant raudonojo kilimo. Vis dažniau pasigirsta kalbų apie galimas Kylie ir jos mylimojo reperio Tyga vestuves, galbūt ši vakarinė suknia - planuota užuomina. Pati Kylie ne kartą yra minėjusi, kad mielai žengtų prie altoriaus.

Kylie Jenner, Vida Press nuotr.

Kylie Jenner ir Justine Skye, Vida Press nuotr.

Vakaro metu suspindo ir kitos gražuolės. Dainininkė Zendaya garsėja drąsiais aprangos sprendimais, tad šis pobūvis buvo ne išimtis - mergina vilkėjo itin plačias kelnes ir patrumpintą palaidinę. Išskirtinumo įvaizdžiui suteikė masyvūs indiškos stilistikos lašo formos auskarai.

Zendaya, Vida Press nuotr.
Zendaya, Vida Press nuotr.

Subtilumu žavėjo manekenė Emily Ratajkowski. Jos vilkėta juoda suknelė atrodė kukliai, tačiau mergina spindėte spindėjo. Natūralumas yra šio modelio slaptasis grožio ginklas, ji nelinkusi renginiuose persistengti, dažniausiai atrodo paprastai, bet stulbinamai.

Emily Ratajkowski, Vida Press nuotr.

Na o vakaro sumanytoja Rihanna pasidabino šilkine dramblio kaulo suknia atvirais pečiais. Prie tamsios atlikėjos odos šviesi suknia atrodė įspūdingai, tačiau vis dėlto iki stiliaus karalienės titulo šio to pritrūko.

Rihanna, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis