8 drabužiai, kuriuos privalai pamiršti 2016 metais

Kiekvienais metais mados ir stiliaus pasaulyje pučia nauji vėjai. 2016 metai - ne išimtis. Atlik spintos reviziją ir atlaisvink vietą šių metų stiliaus perlams. Ką šiemet paslėpti spintos gilumoje?

1. Tamprės, naudojamos kaip kelnės. Atmink, vadinamosios tamprės tinka tik tokiu atveju, kai ant jų segi sijoną arba suknelę. Priešingu atveju prašausi, nebent keliauji su jomis į sporto salę.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

2. Kelnės pažemintu liemeniu. Kelnės pažemintu liemeniu - praeities mados akcentas. Pirmiausia, šaltuoju sezonu rinkdamasi tokias kelnes rizikuoji peršalti. Antra, yra daugybė stilingų kelnių ar džinsų kiek aukštesniu liemeniu. Trečia - nuogas pilvas jau senokai nebemadingas...

3. Itin gausiai plėšyti džinsai. Nors praėjusiu sezonu plėšyti džinsai buvo madingi, šiais metais mados ekspertai prognozuoja, jog jie pasitrauks iš mados pasaulio. Ypač jei džinsuose yra labai daug ir plačių įplyšimų.

Zendaya
Zendaya
Vida Press

4. Blizgučiais puošti batai. Bateliai (kad ir kokie jie būtų - balerinos bateliai ar ilgaauliai batai) nauju sezonu turėtų būti kiek kuklesni blizgučių atžvilgiu. Neliks tokio ryškaus blizgėjimo ir drabužių deriniuose - šiais metais blizgesio bus kur kas mažiau.

5. Platėjančios suknelės. Į apačią platėjančias sukneles (panašias į tunikas, tik ilgesnes) šiais metais keis siaurutės, kiek aptempiančios, ilgos medvilninės suknelės. Todėl pasiruošk ryškinti figūrą!

6. Suvarstyti drabužiai. Suvarstytas raišteliais palaidines ar sukneles šiais metais buvo itin pamėgusios įžymybės. Tačiau kas per daug, tas nesveika - tokį drabužį privalu itin atsakingai derinti. O nauju sezonu sptintose suvarstyti darbužiai visai neranda vietos...

Francesca Eastwood
Francesca Eastwood
Vida Press

7. Siauručiai dirželiai. Šį sezoną karaliaus platūs, visą liemenį apimantys diržai. Ir tai tikrai nebus nuobodoki vienspalviai diržai - priešingai, fashionistos juos dabins kaspinėliais ar itin didelėmis sagtimis. Todėl siauručius dirželius verčiau pasilik kitam sezonui.

8. Ties liemeniu siauri paltai. Siauras, elegantiškas, griežtoko tipo paltukas visais laikais buvo laikomas stiliaus būtinybe. Visgi šiais metais jį iš mados pasaulio veja platesni siluetai, pavyzdžiui, palerinos.

Emmy Rossum
Emmy Rossum
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis