Lena Dunham - tokios beskonybės seniai nematei... (FOTO)

Jei kas ir gali apsirengti prastai, pirmoji tai padaro aktorė Lena Dunham. Ar ji dalyvautų pokalbių šou, ar apdovanojimų ceremonijoje, ar glamūro vakarėlyje - Lena dažniausiai atrodo prastai. Regis, aktorei jau ne pirmus metus nepavyksta išsikapstyti iš stiliaus klystkelių.

Šįmet į tarptautinį "Saundance" kino festivalį garsenybės susirinko vilkėdamos ne vakarinius apdarus, o kasdieniškus džinsų ir megztinių derinius. Tačiau net ir paprastų drabužių gausoje aktorė Lena Dunham sugebėjo atrodyti prasčiausiai. Ji vilkėjo juodas kelnes, mėtų spalvos laisvalaikio batelius ir margintą megztinį, kurį drąsiai būtų galima vadinti ugly sweater.

AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Tai jau ne pirmas kartas, kai L. Dunham prašauna pro šalį rinkdamasi aprangą. Dažnai ji suklysta vilkėdama netinkamo kirpimo, spalvos ir apskritai kiek senamadiškus drabužius.

Vida Press nuotr.

Prieš kurį laiką Lena buvo susirūpinusi savo figūros linijomis, ėmėsi jas keisti, tačiau šaltuoju metu vadeles atleido ir atsikratyti kilogramai netruko grįžti. Kad apvalesnės merginos negali atrodyti stilingai - tušti tauškalai, juk yra tiek vadinamojo plius dydžio modelių, kurie rengiasi fantastiškai. Vadinasi, L. Dunham įvaizdžio problema yra anaiptol ne figūra, bet tiesiog kažkur pasimetęs stiliaus pojūtis. Gal laikas klustelėti profesionalaus stilisto patarimų?

Not her natural habitat but she's trying her darnedest!!!

A photo posted by Lena Dunham (@lenadunham) on Jan 3, 2016 at 11:45am PST

AP/Scanpix nuotr.
AP/Scanpix nuotr.

Daugiau Lenos prastų įvaizdžių - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis