Atsikratyk tuoj pat: 10 drabužių, kurių tavo spintoje nereikia

Patarimų, kaip dailiau rengtis ir kuo puoštis - apstu. Vis dėlto dažna mergina dvejoja, ar pasirinktas drabužių variantas joms tinkamas. Iš tiesų, daug ką lemia figūra, tačiau yra tokių drabužių ir aksesuarų, kurie netinka nė vienai.

Įsidėmėk - šiuos drabužius ir aksesuarus verčiau pasilik prisiminimui, dar geriau - pagalvok, kam juos atiduoti. O geriausia - paprasčiausiai išmesk...

Įspiriamos šlepetės. Taip, jos patogios, o paplūdimio stiliuką vargu ar įsivaizduoji be įspiriamų šlepečių su blizgiomis virvutėmis, tačiau 2016 - ųjų mados pranašai įspėja: venk šio aksesuaro. Ypač - su siaurais džinsais, kurie dar labiau suprastina bendrą įvaizdį.

Bridžai. Ilgi džinsiniai šortai, arba kitaip - bridžai, jau senokai turėtų būti išmesti iš tavo spintos. Jei spintos gilumoje vis dar juos laikai, tuoj pat perdaryk iš bridžų šortus ir pamiršk šią tendenciją. Bridžiai ant bangos buvo kone prieš dešimtmetį ir vargu, ar jie vėl sugrįš į mados olimpą.

Platforminiai aukštakulniai. Puošeivų itin mėgstamas stiliaus aksesuaras - sviestas sviestuotas. Visų pirma, prieš vaikščiojant su tokiais batais - žudikais būtinos kruopščios repeticijos namuose, mat kitaip gali nutikti nemenka nelaimė. Paprastumas tinka visur, o ir garsiausiose kolekcijose aukštakulnius - platformas retai kada pamatysi.

Labai didelės plaukų gumytės. Gigantiškos, pablizgintos ar parauktos plaukų gumutės - tikra atgyvena. Verčiau plaukus rišk paprastomis, vienspalvėmis juostomis ar dvigubomis plonesnėmis gumutėmis. Stilingų variantų tikrai rasi, o storąsias plaukų gumutes palik kaip vaikystės prisiminimą.

Itin trumpi šortai. Atšilus orams daugybę jaunų merginų į gatves plūsta pasipuošusios trumpais, vos užpakaliuką dengiančiais šortais. Tiesą pasakius, tokie trumpi, apatines kelnaites primenantys šortai niekuomet nebuvo madingi. O dar baugiau, jei merginos tokius šortukus dėvi su... pėdkelnėmis. Verčiau rinkis kiek ilgesnį šortų variantą, antraip rizikuoji atrodyti vulgariai.

Dvidešimt piniginių. Vis dar kaupi senas pinigines, manydama, kad kada nors gali jų prireikti? Piniginę rankinėje nešioji tik vieną, todėl vargu, ar tau prireiks nudėvėtų piniginių. Geriau pasirink vieną kokybiškesnę ir turėk ją ilgesnį laiką, o ne pirk prastesnį variantą ir džiaukis po savaitės suplyšusia pinigine.

Krūtinę veržiančios liemenėlės. Nei patogu, nei madinga - šį sezoną topuose laisvo tipo palaidinės, kurios visai ne kaip atrodys, jei krūtinę suverši per maža ar pernelyg push - up`inančia liemenėle. Kaip bebūtų, tokių stiliaus nesėkmių apstu ir įžymybių pasaulyje...Gaila, jog ši pamoka dar neišmokta.

Dideli, apvalūs auskarai - ratai. Tokie auskarai buvo madingi aštuntajame dešimtmetyje. Rinkis kuklesnius tokių auskarų variantus, nes įsisegusi padangų dydžio auskarus rizikuoji atrodyti kaip praeities diva, kuriai šiuolaikiniame mados pasaulyje vietos nėra.

Sendinti sportbačiai. Sportbačiai - nepamainomas aksesuras ne tik sportuojant, bet ir vaikštinėjant miesto gatvėmis. Deja, daugelis merginų iš spintos glūdumos traukia dar ankstyvoje paauglystėje nešiotus konversus, nors jų priekinė dalis išsitepusi, o medžiaga visai nusidėvėjusi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis