Įspūdingoji lietuvė pristatė visame pasaulyje parduodamų drabužių liniją

Vilnietė, Simono Daukanto gimnazijos abiturientė Beatričė Savickaitė (18) metus pradėjo įspūdingu debiutu naujame BERSHKOS pavasario ir vasaros video pristatyme. Visam pasauliui vakar pristatytame vaizdo klipe Beatričė pakeitė ne vieną naujos kolekcijos derinį.

Naujoji visame pasaulyje žinomos drabužių kompanijos kolekcija #GetWild kviečia atskleisti savo laukinę pusę. Todėl ir vaizdo klipui pasirinkta viena iš Ispanijos salų – Tenerifė. Gyva ir egzotiška aplinka pritaikyta prie 70-ųjų įkvėptos naujosios kolekcijos, kuri su trenksmu grįžta šią vasarą.

Tai buvo pirmasis rimtas užsakymas Beatričės karjeroje, dirbant modeliu: „Keletui dienų filmavimui skridau į Tenerifę, važinėjome po visą salą kiekvieną dieną. Filmavimo grupę buvo didžiulė ir labai profesionali, pirmą kartą teko dirbti su tiek žmonių ir tokiomis smagiomis sąlygomis. Kartu dirbo organizatoriai, Bershka atstovai, fotografai su asistentais, stilistai, keli modeliai. Susipažinau su žmonėmis iš Ispanijos, Niujorko, Pietų Afrikos šalių.“

Vaizdo klipą su Beatriče ir pavasario/vasaros kolekcija gali rasti čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis