Žymiausios blogerės pataria: ką būtina turėti spintoje šį pavasarį

Pavasario vėjai į spintas atneša naujas tendencijas. Kaip gudriai ir madingai atsinaujinti artėjant šiltajam sezonui klausiame trijų žymių tinklaraštininkių – „Eyes Mast“ rašytojos Gabijos Varnaitės, „I.VO BLOG“ namus internete turinčios Ievos Ukanytės ir mados tendencijas savo tinklaraštyje „Luscious style“ sekančios Darjos Tupčajos.

Be kokio stiliaus akcento šį pavasarį negalėtum apsieiti?

Gabija Varnaitė: Šis sezonas be odinės striukės bei ryškių kedų poros neįmanomas!

Ieva Ukanytė: Jau žiemą pamėgau ant kaklo nuolat nešioti ilgą ploną skarelę, manau, kad be jos neapsieisiu ir ateinantį pavasarį.

Darja Tupčaja: Be galo sunku būtų išskirti vieną, todėl išvardinsiu kelis. Šio pavasario neįsivaizduoju be oversized džinsinio švarkelio, smėlio spalvos skrybėlės ir baltų sportbačių.


Nuotr. Darja Tupčaja, tinklaraščio „Luscious style“ autorė

Ar turi aksesuarą, kuris visada pagyvina Tavo derinius ir atrodo madingai?

Gabija Varnaitė: Konkrečiai šį pavasarį savęs neįsivaizduoju be bent 4-5 porų akinių. Man tai vienas stipriausių aprangos akcentų, todėl kaupiu kolekciją, kad pavasarį nepritrūktų prie skirtingų derinių. Be jų nežengiu nei žingsnio ir dažniausiai nešiojuosi bent du variantus, jei dienos bėgyje pasikeistų nuotaika. Tai lengva pastebėti mano „Eyes Mast“ tinklaraštyje.

Ieva Ukanytė: Turiu garstyčių spalvos delninę, kurią pasiėmiau iš močiutės spintos. Dėl jos madingumo būtų galima diskutuoti, bet, kai noriu aprangai suteikti gyvybės, renkuosi būtent ją.

Darja Tupčaja: Man atrodo, kad tai būtų skrybėlė. Jei manau, kad atrodau nuobodžiai, tai būtinai išsitrauksiu iš spintos kokią nors skrybėlę. Ji visada mane išgelbėja.

Nuotr. Gabija Varnaitė, tinklaraščio „Eyes Mast“ autorė

Koks buvo nesėkmingiausias Tavo pirkinys?

Gabija Varnaitė: Tokių nebuvo!

Ieva Ukanytė: Nemanau, kad turiu spintoje bent vieną daiktą, kurį galėčiau pavadinti nesėkmingu pirkiniu. Pirmiausia dėl to, kad esu linkusi nesigailėti savo padarytų sprendimų, o taip pat ir todėl, kad kai kurie rūbai tiesiog turi būti nešiojami tik porą kartų metuose. Tikrai nepamatysite manęs kasdien vilkinčios ryškų elektrinės spalvos lietpaltį, bet jis turi kabėti šalia kitų, kad nes žinau, kad vieną dieną atsikelsiu ir norėsiu jį apsivilkti. Bet kokiu atveju, spintoje nėra drabužių, kurie nebuvo nė karto dėvėti ar tebeturėtų etiketę.

Darja Tupčaja: Rožinis sijonas, kurį užsidėjau tik vieną kartą, nes priderinti jį taip, kad man patiktų, yra neįmanoma.

Ar apsipirkinėdama naujus drabužius derini prie jau turimų, ar perki tai, kas krenta į akį? Pagal ką derini drabužius?

Gabija Varnaitė: Niekada neinu tiesiog apsipirkinėti. Dirbant pamatau kažką gražaus ir prigriebiu. Kadangi esu susigyvenusi su savo stiliumi, kad ir ką nusipirkčiau, tai vienaip ar kitaip bus priderinta bent keliems kartams. Dažniausiai renkuosi minimalistinius, juodus arba ramių, žemiškų spalvų drabužius.

Nuotr. Ieva Ukanytė, tinklaraščio „I.VO BLOG“ autorė

Ieva Ukanytė: Paprastai apsipirkinėdama išlieku sveiko proto, nepavadinčiau savęs maniake. Būsimus pirkinius apgalvoju iš anksto, galva neapsisuka ir įėjus į parduotuvę. Turbūt tik pirkdama vintažinius drabužius ar aksesuarus per daug negalvoju apie jų praktiškumą. Jie dažniausiai ir tampa akcentais, pagyvinančiais derinius. Drabužius derinu pagal nuotaiką, kasdien rengdamasi tikrai nekuriu ypatingų strategijų. Žinau, kokios spalvos, kirpimai ir siluetai man tinka. Visos taisyklės turbūt visiems jau yra įkaltos ir derindama drabužius natūraliai į jas atsižvelgiu. Arba natūraliai savęs nevaržau ir visas jas vienu kartu pažeidžiu. Svarbiausia, kad jausčiausi patogiai, tiek fiziškai, tiek morališkai.

Darja Tupčaja: Visada mintyse prasuku isus variantus, kaip derinčiau naują drabužį su jau turimais. Jei per 5 minutes sugalvoju bent 5 skirtingus būdus, kaip galima priderinti, tai iškart einu prie kasos. Dėl šios priežasties vengiu per daug spontaniškų ir neapgalvotų pirkinių. Kad lengviau sugalvočiau kaip apsirengi, visų pirma išsirenku vieną drabužį, kurį tikrai žinau, kad tą dieną noriu dėvėti. Tada derinu kitus drabužius ir aksesuarus prie jau išsirinkto. Tai sėkmės paslaptis, nes priešingu atveju gręsia bent jau 3 persirenginėjimai, kurių nei viena iš mūsų nemėgsta.

Be kokio drabužio/aksesuaro neįsivaizduoji šio sezono?

Gabija Varnaitė: Šis sezonas be odinės striukės ir ryškių kedų poros neįmanomas!

Ieva Ukanytė: Šio sezono neįsivaizduoju be odos, odinių aksesuarų ir akinių nuo saulės. Pastarieji mano mėgstamiausias ir tikrai praktiškiausias aksesuaras. Masyvesni ar įmantresnės formos akiniai taip pat gali tapti ir derinio akcentu.

Darja Tupčaja: Neįsivaizduoju nei vieno pavasario be baltų sportbačių, todėl bent kartą per metus nusiperku naują porą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis