Ikiukas, išsišokėle! „Grammy“ apdovanojimuose ryškiausias buvo Miley Cyrus pokytis (FOTO)

Miley Cyrus gerbėjai geriausiai pamena 2015 metus - tai buvo metai, kai nei ištikimiausi fanai, nei atlikėjos artimieji, nei pati Miley nesuprato, kaip iki tol buvusi miela mergaitė įžymybė virto išsišokėle. Vietos vaizduotei nepaliekantys drabužėliai, skandalingas elgesys, kontroversijas keliantys dainų žodžiai, kalbos apie marihuaną... Kultūringesni iš karto išstojo iš Miley gerbėjų gretų.

Ir štai atėjo 2018 m. - didžiulių pokyčių Miley gyvenime metai. Susigrąžinusi savo didžiąją meilę, sužadėtinį ir kaip spėjama, vyru tapusį aktorių Liamą Hemsworthą, ji sužydėjo ir pasikeitė į gerąją pusę. Rafinuotas stilius, nuoširdi šypsena vietoje iškišto liežuvio ar pravertų lūpų, tviskančios laime akys - daugelis negali atsigėrėti tokiais aktorės pokyčiais. Nuostabiai Miley atrodė ir savaitgalį vykusiuose prestižiškiausiuose pasaulio muzikos apdovanojimuose Grammy.

Stilingą tamsaus atlaso kostiumėlį su perskyrimu ties pečiais pasirinkusi atlikėja elegantiško įvaizdžio sustiprinimui pasirinko simbolinę reikšmę turinčią baltą rožę. Ji - laimės, harmonijos, jaunystės ir šviesos simbolis, tuo šiuo metu spinduliuoja ir pati Miley.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Kai kurie šnibždėjosi, jog toks brandus aprangos stilius Miley kiek prideda metų (visgi atlikėjai vos 25 - eri), tačiau didžioji dalis neliko abejinga. Fotografai tiesiog apsupo atlikėją ir dėmesio ši gavo ne ką mažiau nei tuomet, kai ant raudonojo kilimo pasirodydavo perregima suknele.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Tam, jog Miley visada liktų Miley, atlikėja nepamiršo to pademonstruoti ir fotosesijai einant į pabaigą pradėjo kandžioti dailiąją rožę. Keičiasi stilius, bet nevaržoma ir standartus laužanti siela - niekada!

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis