Selena, kodėl tokia aprangėlė? Mados kritikai naujausiam įžymybės stiliui negailestingi (FOTO)

Siauručių kelnių bei džinsų mylėtojos, o kartu atlikėjos Selenos Gomez gerbėjos, toliau neskaitykite. Ko gero, šviežiausias įžymybės aprangos pasirinkimas jums nepasirodys patrauklus.

Žinoma, teisti nevalia - žemėje neegzistuoja mergina, nė karto nepadariusi stiliaus nusikaltimo. Natūralu, jog kartais skubant nesuderiname drabužių, aksesuarų ar batų, o galbūt paprasčiausiai prastai jaučiamės ir neturime jokio ūpo rūpintis aprangos grožiu. Atlikėja Selena Gomez ne kartą įrodė - kai nori, ji gali tapti princese, tačiau kai netrokšta apsunkinti galvos mintimis apie stilių, gali viešumoje pasirodyti ir su plačiu, formas maskuojančiu megztiniu bei senais džinsais.

Vakar viename Los Anželo parkų poilsiavusi Selena pasivaikščiojimui pasirinko, regis, ne tokį jau neįprastą apdarą - džinsinį kombinezoną plačiomis petnešomis. Šis aprangos pasirinkimas kuo puikiausiai tinkamas leidžiant laisvalaikį su geriausiais draugais, vis dėlto labiausiai akyliesiems stiliaus kritikams už akių užkliuvo ne kombinezono medžiaga ar prie jo priderinti aksesuarai, bet jo kirpimas.

Selena vilkėjo tamsaus džinso kombinezoną platėjančiomis klešnėmis. Apie plačias kelnių ar džinsų klešnes diskutuojama nuolatos. Kad ir kaip jų sugrįžimą į madą it susitarę linksniuoja mados ekspertai, stilingosios į gatves retai kada išeina pasidabinusios nuo kelių platėjančiomis kelnėmis.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Vis dėlto tai pasirinkimo klausimas, tačiau Selena padarė vieną gana grubią stiliaus klaidą - pro ausis praleido faktą, jog plačios klešnės dažniausiai sustumia figūrą, todėl kiek žemesnio ūgio merginoms tokios kelnės nėra rekomenduotinos. Dailiausiai panašaus tipo kelnės atrodo tuomet, kai jos dėvimos aukštaūgių merginų. Na, Selena ne coliukė, tačiau toli gražu nėra aukšta - jos ūgis 165 cm.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Tad pasirinkdama aprangą Selena turėtų apsvarstyti ne tik figūros, tačiau ir ūgio niuansus. Kita vertus, jei atlikėjai drabužis tinka ir patinka, kodėl vertėtų paisyti stiliaus ekspertų patarimų? Ko gero, verta pasilikti nuomones sau ir leisti gražuolei atlikėjai ramiai mėgautis šilta diena ir geriausių draugų draugija.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis