Vienos stilingiausių Lietuvoje „Instagram“ paskyros savininkas Ernestas: modelio darbas atrakino vartus į mados bei pasitikėjimo savimi pasaulį (FOTO)

Lietuvos interneto rinkoje įprasta matyti daugybę mados bei stiliaus blogerių merginų, kurios džiugina akį išpuoselėta išvaizda ir nuostabiais drabužių deriniais. Vis dėlto gana retai kada išvysime ne tik puikų stiliaus pojūtį bei estetinį suvokimą demonstruojančius, tačiau ir sekėjų būrį socialinėse medijose sparčiai renkančius vaikinus.

Lietuvaitis Ernestas Auškalnis, šiuo metu gyvenantis Nyderlanduose, Olandijoje – vienas jų. Stilingas vaikinas, kurį Instagram platformoje jau seka jau virš 16 tūkstančių sekėjų, pripažįsta, jog nors nėra mados fanatikas, stengiasi atidžiai pildyti socialinio tinklo paskyrą bei atrinkti vizualiausius kadrus, kuriose pinasi unikalus, neretai crazy stilius, kelionės bei modelio pasaulio užkulisiai.

Tikriausiai nieko nenustebinsime teiginiu, jog išvaizdus vaikinas sulaukia nemažai merginų dėmesio. Vis dėlto merginų dėmesį neretai atsveria... vaikinų simpatijos! Tiesa, su šypsena gyvenimo keliu keliaujančio Ernesto širdis užimta – modeliu dirbantis vaikinas jau daugelį metų tobulėja, pasitinka iššūkius ir džiaugiasi nuostabiais momentais kartu su ilgamete mergina Karolina. Ernesto gyvenimo ypatybės ir įdomybės – interviu apačioje!

Ernestai, tavo Instagram paskyra byloja, jog domiesi stiliaus naujienomis, stengiesi sekti šviežiausias mados tendencijas ir vystyti unikalų stilių. Ar visada teikei nemažai dėmesio aprangai, aksesuarams, o galbūt susidomėjimas stiliumi gimė tuomet, kai pradėjai modeliauti?

Iš tiesų naujausių mados tendencijų ypatingai neseku, nevartau Vogue mados žurnalų ir negalėčiau savęs pavadinti visišku mados fanatiku. Dažniausiai rengiuosi pagal tos dienos nuotaiką, orientuojuosi į klasikinį stilių, bet būna tokių dienų, kai nuotaika būna crazy ir norisi eksperimentuoti. Mano stiliaus formavimuisi didelę įtaką padarė mano sesuo, kuri nevengdavo pakritikuoti mano aprangos ir teikdavo įvarius stiliaus patarimus. Šiuo metu turiu savo stiliaus ikonų, kuriuos seku Instagram platformoje, tačiau aklai neseku jų stiliaus, o bandau suderinti tai kas madinga, patogu ir kas man patinka. Vertėtų prisiminti, kad drabužiai - daiktai, kurie turi tarnauti tau, o ne tu jiems.

🙈 #model #malemodel #ootd #tdt #blogger #blog #fashion #fashionblogger #fashionaddict #style #stylish #pictureoftheday #photography #photoshoot #new #beautiful #cute #me #lithuanianboy #lithuaniangirl #lithuanianstreetstyle #instagood #healthy #sexy #nike #zara #zaraman #black

A post shared by Ernestas Auskalnis (@ernestas_auskalnis) on Mar 31, 2017 at 11:20am PDT

Priklausai garsiai Nyderlandų modelių agentūrai. Trumpai papasakok, kaip atėjai į modelių pasaulį ir susidomėjai juo?

Modeliauti pradėjau dar Lietuvoje. Niekada negalvojau, kad pozuosiu garsiems prekių ženklams ar vaikščiosiu podiumu. Į mados pasaulį mane pastūmėjo mano mergina Karolina ( redakt. pastaba - Karolina Nikolaitytė), kuri įžvelgė manyje potencialą ir išsiuntė mano pirmąsias nuotraukas į Lietuvos modelių agentūras. Išvažiavus mokytis į Olandija nusprendžiau susirasti modelių agentūrą Olandijoje, nes grįžti į Lietuvą dėl fotosesijų tiesiog nebuvo laiko. Dabar priklausau vienai iš geriausių vyrų modelių agentūrų Male Model Netherlands, tačiau tenka atsisakyti pelningų darbo pasiūlymų tolimoje Azijoje dėl sudėtingų ir daug laiko atimančių studijų. Visgi dėl to nenuogąstauju, nes vyrų modelių industrijoje su amžiumi perspektyvų dirbti modelio darbą tik daugėja. Šiuo metu dirbu su komerciniais pasiūlymais Olandijos rinkoje.

Good morning 😻🙈😍💖 #me #family #summer #instadaily #happy #followme #selfie #likeforlike #cute #fashion #instagood #smile #tbt #follow #beautiful #girl #lithuanianboy #lithuaniangirl #vilnius #kaunas #klaipeda #palanga #rokiskis #prienai #siauliai #alytus #polishgirl #slovakiagirl

A post shared by Ernestas Auskalnis (@ernestas_auskalnis) on Jan 17, 2018 at 1:53am PST

Tavo Instagram paskyra - viena stilingiausių, turint omenyje vyriškosios lyties tautiečių socialinio tinklo paskyras. Ar daug laiko praleidi administruodamas paskyrą, atrinkdamas nuotraukas?

Džiugu girdėti, kad esu traktuojamas kaip vienas iš stilingiausių vyriškosios lyties atstovų, bet tikrai dar yra kur tobulėti! Mano socialiniai tinklai yra hobis, galimybė bendrauti su auditorija, su sekėjais dalintis mintimis, idėjomis ir gyvenimiškomis istorijomis. Stengiuosi išlikti savimi ir dalintis tuo, kas būtų aktualu man ir mane sekantiems žmonėms. Daugiausiai laiko užima nuotraukų koregavimas ir pats bendravimas su sekėjais. Stengiuosi atrašyti į visas gaunamas žinutes, kurios džiugina ir skatina tobulėti. Juk vien sekėjų dėka esu socialiniuose tinkluose, todėl stengiuosi tobulėti. Plečiantis auditorijai pradėjau montuoti vaizdo įrašus Youtube kanale, o tai susilaukė dar daugiau dėmesio ir paskatinimo. Tai labai greitai tapo dar vienu hobiu, kuris užima nemažai laiko bei pastangų. Vis dėlto svarbiausia, kad tai darau iš širdies, nes man tai tiesiog malonumas.

It's all about details! @earnshaw1805 Have a nice day!🌴🙌🙈😻 #me #picoftheday #family #love #photooftheday #summer #like4like #instadaily #happy #art #igers #followme #selfie #likeforlike #cute #fun #fashion #instagood #instalike #smile #tbt #follow #beautiful #nature #friends #food #girl #lithuanianboy #lithuaniangirl

A post shared by Ernestas Auskalnis (@ernestas_auskalnis) on Feb 5, 2018 at 3:25am PST

Ne tiek daug trūksta ir sekėjų grafoje išvysi 20,000 tūkst. sekėjų. Ar stengiesi plėsti sekėjų ratą, o galbūt tai vyksta natūraliai?

Niekada nesistengiau tapti populiariu, o ypač socialiniuose tinkluose. Instagram paskyros augimui daug įtakos turėjo emigravimas į svetimą šalį, šeimos ir draugų ilgesys. Esu ekstravertas, tad natūraliai Lietuvoje paliktus draugus ir šeimą atstojo virtuali erdve. Manau, kad išėjimas iš komforto zonos atvėrė naujų galimybių ir žmogų skatina tobulėti, atrasti kažką naujo. Dabar mano gyvenimas sukasi Olandijoje, su naujais draugais, darbais ir mokslais, tačiau virtualioj sferoje vis dar esu Lietuvoje.

Turi puikų fizinį pavidalą, kurį tobulini sporto salėje. Kiek kartų per savaitę sportuoji ir kokia fizine veikla užsiimi?

Nepavadinčiau savo fizinės formos puikia. Reikia dar įdėti nemažai pastangų. Neslėpsiu, socialiniai tinklai gali iškreipti realybę. Įtemptas gyvenimo ritmas vakarais kartais nuveda į lovą, o ne į sporto salę, kaip norėtųsi, o greitasis maistas taip pat nesvetimas. Stengiuosi į sporto salę nueiti 4 kartus per savaite, tačiau daugiau dėl geros savijautos ir sveikatos, nes gražaus kūno formavimui yra svarbi subalansuota mityba.

Kur dažniausiai apsipirkinėji, galbūt turi mėgstamiausia prekinį drabužių ženklą?

Kaip ir daugelis vyrų, suktis po parduotuves palieku savo merginą. Nemėgstu beprasmio vaikščiojimo po parduotuves. Mano mėgstamiausias prekinis ženklas yra Zara. Prieš įeinant į parduotuvę jau žinau, ko noriu, todėl nešvaistau laiko ieškomas kažko gražaus.

Red😈 what do you think about this outfit?🙈😻💖😘 #fashiondesigner #me #styleblog #design #love #photooftheday #girls #model #eyes #pretty #beauty #fashionlover #swag #pink #fashionblogger #fashionshow #cute #hair #outfit #instagood #fashion #fashionweek #style #beautiful #styleoftheday #stylish #girl #fashionpost #lithuanianboy #lithuaniangirl

A post shared by Ernestas Auskalnis (@ernestas_auskalnis) on Jan 30, 2018 at 9:41am PST

Gyveni Nyderlanduose, dažnai keliauji. Kokia aplankyta šalis tau paliko patį didžiausią įspūdį?

Nyderlandai geografiškai labai puiki šalis keliauti ir atrasti kitas kultūras. Paryžius – 3 valandos su traukiniu, Londonas vos 30 minučių lėktuvu. Keista, tačiau daugelio idealizuojamas Paryžius man paliko blogiausią įspūdį ir ten grįžti nenorėčiau. Didžiausią įspūdį padarė Biarittz kurortas Prancūzijoje. Namukas ant jūros kranto, prancūziška virtuvė, vandenynas, banglentė ir mano mergina, ko daugiau norėti tobuloms atostogoms?

Tikriausiai merginų dėmesiu nesiskundi, jis yra ganėtinai dažnas palydovas?

Tikrai taip, nei merginų, nei vaikinų dėmesiu nesiskundžiu. Tiesą sakant, Olandijoje vyrų dėmesys didesnis nei merginų (juokiasi). Vis dėlto turiu merginą, kuri taip pat yra ir geriausia draugė. Mes vienas kitą papildome ir siekiame tikslų kartu. Tvirtai galiu pasakyti, jog po daugelio metų draugystės mes esame tikra komanda. Visiems linkiu tai patirti ir atrasti.

Memories #photography #photoshoot #models #malemodel #comment #like #lithuaniangirls #lithuanianboy #lithuaniangirl #lithuania #klaipeda #kaunas #palanga #vilnius #gorgeous #beautiful #girl #couplegoals #couple

A post shared by Ernestas Auskalnis (@ernestas_auskalnis) on Nov 8, 2017 at 5:26am PST

Užsuk apsižvalgyti po Ernesto Instagram paskyrą! Nuorodą rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis