19 - metės Madonnos dukros stilius: kažin, ką galvoja jos tėvai (FOTO)

Madonnos devyniolikmetė dukra Lourdes Leon paveldėjo ne tik ypatingą motinos grožį. Madonna, nepaisant jos indėlio į muzikinę kultūrą bei ypatingo talento, labai dažnai prašauna į šalį stiliaus aspektu.

Regis, jos jaunoji dukra Lourdes Leon taip pat kiek klaidžioja stiliaus pasaulyje. Dar tik ieškanti savo įvaizdžio ji Niujorko gatvėje su draugu pasirodė pasirinkusi kiek keistoką aprangos derinį. Raudonu, trumpu sijonėliu bei juoda, prigludusia palaidine bei auksiniais aksesuarais pasipuošusi mergina pamačiusi paparacius nesislepė ir mielai pozavo su draugu.

Lourdes Leon
Lourdes Leon
Vida Press

Lourdes Leon
Lourdes Leon
Vida Press

Matyti, jog šią vasarą mergina aplankė nė vieną muzikos festivalį (akivaizdu, jog Lourdes - muzikos fanė, juk jos mama tokia muzikali asmenybė!), mat aplink riešą buvo galima pastebėti daugybę apyrankių iš muzikos festivalių.

Vis dėlto daugeliui toks Lourdes stilius pasirodė kiek vulgarokas - nejaugi jauna mergina negalėtų apsirengti ko nors uždaresnio? Kita vertus - vasara, o ir apranga yra kiekvieno individualus pasirinkimas. Ką tu manai apie tokį Lourdes stilių?

Lourdes Leon su draugu
Lourdes Leon su draugu
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis